do gastronomii

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
kudwiś

do gastronomii

Post autor: kudwiś »

Wyposażenie do gastronomii nie jest trudno zamówić i dobrać. W gastromarket jest wszystko czego potrzeba w przejrzystych kategoriach i atrakcyjnych cenach hurtowych. Ostatnio zamówiliśmy tace https://gastromarket.pl/tace/ których nam brakowało do serwowania. Teraz będzie wszystko jak należy.
środa

Re: do gastronomii

Post autor: środa »

Nie wiem, jak u Was ale u nas w bistro, najbardziej sprawdza się zmywarka od Winterhalter. Znacie, korzystacie?? Akurat mogę się wypowiedzieć, jeśli chodzi o ten sprzęt – jak dla mnie 10/10/ . Za jakość mycia, solidność, trwałość, niezawodność, prostą obsługę. Każdemu restauratorowi będę polecać!
ryż

Re: do gastronomii

Post autor: ryż »

@Środa, my też mamy zmywarkę od WINTERHALTER i przyłączam się do rekomendacji. Ich przemysłowe zmywarki robią furorę na rynku, a firma jest znana ze swojej klasy, jakości i niezawodności. Generalnie jakościowo majstersztyk (małe zużycie wody, super rezultaty domywania, czytelny panel, intuicyjna obsługa). Zobacz sobie, sprzęt warty każdej złotówki.
ewuś8

Re: do gastronomii

Post autor: ewuś8 »

kudwiś pisze: ↑20 cze 2021, 13:13 Wyposażenie do gastronomii nie jest trudno zamówić i dobrać. W gastromarket jest wszystko czego potrzeba w przejrzystych kategoriach i atrakcyjnych cenach hurtowych. Ostatnio zamówiliśmy tace ... których nam brakowało do serwowania. Teraz będzie wszystko jak należy.
Interesuję się gastronomią

___
Myjka do owoców, warzyw - badania
wiśnia56

Re: do gastronomii

Post autor: wiśnia56 »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to koniecznie zajrzyjcie sobie w wolnej chwili na stronę sklepu gastromania. Moim zdaniem mają to na tyle szeroki asortyment, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zamówiłam tam hendi maszyna do lodów i jestem ją naprawdę zachwycona. Sprawdza się bez zarzutu i nie robi żadnych problemów.
ODPOWIEDZ