Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: odon »

A: Hej! Poszukuję firmę, która zajmuje się kręceniem filmów reklamowych. Znacie może specjalistów, którzy wykonują skuteczne filmy reklamowe?
Awatar użytkownika
Sykstus_87
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2019, 2:43

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: Sykstus_87 »

Hmm… Może sprawdź ofertę Galaktika film. Z tego co wiem to robią bardzo ciekawe filmy reklamowe . Kręcili spoty reklamowe dla czołowych marek – co samo z siebie jest dobrą reklamą.
Awatar użytkownika
Teodor_94
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:28

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: Teodor_94 »

Oni doskonale wiedzą jak sprawić, żeby spot reklamowy odniósł sukces – potrafią wzbudzać emocje. Według mnie Galaktika robi jedne z najlepszych filmów promocyjnych.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: odon »

Super, właśnie takiej firmy szukam.
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: kokielka »

Sprawdź dokładnie zanim się zdecydujesz na konkretną firmę. Bo jest wiele oszustów którzy chcą zarobić i mogą Tobie w poważny sposób zaszkodzić. Znajmy raz dał się właśnie wkręcić w coś takiego i później musiał ratować swoją firmę z jeszcze większego kryzysu wizerunkowego. Dobrze że zgłosił się do http://erzecznik.com.pl/ którzy właśnie są od takich kryzysowych sytuacji.
Kośka

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: Kośka »

Agencja marketingowa sie swietnie sprawdzi. Wiem bo mój znajomy wspólpracował z taką i barzo mu pomogli rozkecic biznes
Żabka

Re: Filmy reklamowe – jaką firmę polecacie?

Post autor: Żabka »

To prawda ,sama korzystałam z usług http://amplifying.pl/ To bardzo fajan agencja. Pomogli mi wypromować mój biznes w sieci. To bardzo ułatwia funkcjonowanie, szczególnie teraz w okresie pandemii. Gdyby nie ich praca to miałabym o wiele ciężej. A tak większość spraw załatwiam właśnie w sieci ,to ogromna wygoda.
ODPOWIEDZ