Jaką drukarnię polecacie?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
apolinary1989
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2019, 3:35

Jaką drukarnię polecacie?

Post autor: apolinary1989 »

Cześć! Poszukuję drukarni, która wykona dla mnie wysokiej jakości opakowania – takie jak pudełka, teczki firmowe i torby. Znacie jakąś firmę z Łodzi z której usług warto skorzystać?
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Re: Jaką drukarnię polecacie?

Post autor: odon »

Korzystałem kiedyś z usług drukarni cały ten druk i mogę ich szczerze polecić, jeśli szukasz kogoś z Łodzi. Mają bardzo szybkie terminy realizacji – do około 5 dni.
Awatar użytkownika
apolinary1989
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2019, 3:35

Re: Jaką drukarnię polecacie?

Post autor: apolinary1989 »

A czy ktoś wie jakimi technikami drukują opakowania? Bo zależałoby mi na sitodruku…
Awatar użytkownika
Kochan1980
Posty: 32
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:12

Re: Jaką drukarnię polecacie?

Post autor: Kochan1980 »

Nadruki sitodrukowe też wykonują – dla mnie zrobili przepiękne opakowania z opiłkami metali. Ogólnie to polecam tę firmę – widać, że dbają o to, żeby wykonane opakowania były dobrej jakości. 
Awatar użytkownika
Tala
Posty: 18
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:40

Re: Jaką drukarnię polecacie?

Post autor: Tala »

Sprawdź w takim razie koniecznie https://www.copio.pl/ mają szeroki zakres usług, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Ja ostatnio korzystałam u nich z opcji modelowania przestrzennego obiektów. Chciałam, aby stworzyli mi model trójwymiarowy obiektu na podstawie dokumentacji technicznej. Bardzo profesjonalnie podeszli do zlecenia, uwzględniając wszystkie moje oczekiwania. W wizualizacji uwzględnili szereg aspektów jak faktura, tekstura czy kolorystyka i materiał z którego będzie wykonany obiekt. Bardzo polecam!
ODPOWIEDZ