Kolektory słoneczne w restauracji?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
lazarz_82
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 11:30

Kolektory słoneczne w restauracji?

Post autor: lazarz_82 »

Witam. Jestem właścicielem dość dużej restauracji w Łodzi. Jak się domyślacie, mamy dość duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w kolektory słoneczne. Znacie jakąś dobrą firmę, która się tym zajmie?
Awatar użytkownika
Duszan
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:09

Re: Kolektory słoneczne w restauracji?

Post autor: Duszan »

Dobra decyzja, bo dzięki takim kolektorom możesz znacznie obniżyć koszty ogrzewania wody. Polecam skontaktować się z fachowcami z kolektory.lodz.pl. Kupisz u nich świetnej jakości urządzenia. Oczywiście to usługa razem z montażem.
fajny.gość

Re: Kolektory słoneczne w restauracji?

Post autor: fajny.gość »

Myślę, że wykorzystanie energii odnawialnej w biznesie, tak samo gastronomicznym jak i każdym innym to dobra inwestycja. Na stronie https://el-sun.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-dla-firm czytałem ostatnio zresztą o rozwiązaniach z zakresu fotowoltaiki dla firm. Polecam zapoznać się z poradnikiem, zwłaszcza iż istnieje możliwość dofinansowania na montaż. Artykuł porusza również kwestie techniczne, które są bardzo istotne jeśli chodzi o wybór odpowiedniego systemu przekazującego energię słoneczną.
ODPOWIEDZ