Kopie zapasowe plików w firmie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Kopie zapasowe plików w firmie

Post autor: paczaj »

Czy wykonujcie kopie zapasowe waszych plików komputerowych w firmie? Bo nazwa.pl oferuje teraz cloud backup który jest dobrym rozwiązaniem, to szyfrowana kopia która jest wysyłana do nich do chmury. Jednym kliknięciem możemy ją przywrócić.
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: Kopie zapasowe plików w firmie

Post autor: baskaa »

wlasnie wykupilam sobie juz licencje na caly rok , swietnie ze nazwa wprowadzila taka usluge, super sie sprawdza
wiśka

Re: Kopie zapasowe plików w firmie

Post autor: wiśka »

paczaj pisze: ↑25 lut 2020, 15:52 Czy wykonujcie kopie zapasowe waszych plików komputerowych w firmie? Bo nazwa.pl oferuje teraz cloud backup który jest dobrym rozwiązaniem, to szyfrowana kopia która jest wysyłana do nich do chmury. Jednym kliknięciem możemy ją przywrócić.
tak, tak to się teraz odbywa
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Kopie zapasowe plików w firmie

Post autor: stokrotka »

Prowadząc wlasną firmę warto pomyśleć o zabepieczeniach, dzieki którym nasza firma bedzie w dobrych rękach. A chmura dla firm to moim zdaniem genialne rozwiązanie. Jedną z zalet jest przechowywanie kopii i pełna integracja danych w jednym miejscu – to dostęp do informacji zawsze i wszędzie, z dowolnego komputera.
dobrypies

Re: Kopie zapasowe plików w firmie

Post autor: dobrypies »

Nie mam za to podpowiedzi, ale ja sprawdzam sobie tego rodzaju https://goodatservice.com/program-komputerowy/ sprawy i mam nadzieję, że serwis komputerowy, jaki mam w głowie, to sprawi że lepiej będzie mi pracować. No i to jest czymś rzeczowo podpowiedzieć, jak to ma wyglądać. To coś solidnego i dobrego dla mnie.
ODPOWIEDZ