kurier

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
warius
Posty: 64
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

kurier

Post autor: warius »

Otwieram sklep internetowy i potrzebuję namiaru na sprawdzonego i niedrogiego kuriera. Gdzie mogę takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: kurier

Post autor: hiciol »

Zacznij w takim razie korzystać z brokerów kurierskich, np. https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-fedex . Jest tu cennik FedEx , a także innych firm przewozowych. Nie musisz wiązać się żadnymi umowami, warto też zapytać o jakieś rabaty, gdyż są przewidziane dla stałych klientów

architektura wnętrz toruń
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: kurier

Post autor: mencka »

Polecam Ci nadawać przez internet, dzięki temu będziesz mogła zaoferować niższe ceny za przesyłki. Tu sobie zobacz ile kosztuje kurier https://www.szybkikurier.eu/ - pośrednik oferuje zdecydowanie niższe ceny, aniżeli gdyby zamówić kuriera przez infolinię.

google adwords kupon
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: kurier

Post autor: sloneczna »

Jeżeli otwierasz sklep i już interesujesz się dostawami, to oprócz kuriera przydadzą Ci się opakowania do zapakowania Twoich przesyłek. Te muszą być bezpiecznie zapakowane, ale także pakowanie musi być łatwe. Dlatego też polecam postawić na opakowania foliowe. Tu sklep Grala proponuje hurtowe ilości takich opakowań. My korzystamy z nich już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalimy naszą współpracę.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: kurier

Post autor: magdi »

warius pisze: ↑13 wrz 2019, 19:34 Otwieram sklep internetowy i potrzebuję namiaru na sprawdzonego i niedrogiego kuriera. Gdzie mogę takiego znaleźć?
Dobrze współpracować z kimś sprawdzonym, pewnym, kto też dobre ceny oferuje. Wejdź sobie na stronę Sendit. Dokładnie to broker kurierski, masz dzięki temu kurierów do wyboru i do tego ceny bardziej konkurencyjne. Mi Sendit bardzo odpowiada.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: kurier

Post autor: Badaka »

Raczej szukajcie czegoś wśród ofert większych firm kurierskich. Nie powinno być problemu zarówno z przesyłkami krajowymi, jak i międzynarodowymi. Mnie ostatnio interesował kurier na Ukrainę do mojej rodziny. Można tak znaleźć przesyłki kurierskie już od 37 złotych. Trzeba wiedzieć, że też takie przesyłki są oclone, ale to też nie powinno być większym problemem jeżeli nie wysyłacie np. rzeczy przekraczającej wartość 100 euro.
Awatar użytkownika
leonidas
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:46

Re: kurier

Post autor: leonidas »

Na innych forach widziałem już coś takiego. Mnóstwo tego typu rzeczy można znaleźć w internecie.

tabletka wczesnoporonna wikipedia
Prawo międzynarodowe? To jest zawsze to, co naruszają inni.
minionka

Re: kurier

Post autor: minionka »

Okres świąteczny to duże wyzwanie dla firm kurierskich, które muszą sprostać zwiększonej liczbie przesyłek oraz zapewnić terminowe dostawy. Dostawcy kurierscy zwykle zatrudniają więcej pracowników i wykorzystują większą liczbę samochodów, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość usług. Tutaj https://www.czardomu.pl/goracy-sezon-pr ... na-swieta/ poczytajcie kiedy wysłać/zamówić paczkę by doszła na czas.
ODPOWIEDZ