Logo

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Logo

Post autor: rozmowna »

Witajcie, czy zainteresowaliście się kiedyś, jak powstaje logo dla firm http://www.michalpieczynski.pl/ ? I kto tego dokonuje? Ja właśnie od niedawna dopiero zaczynam wdrażać się w temat i wiem, że muszę zatrudnić grafika, który podejmie się samego projektu, wykonania, ale też i porównania mojego logo z innymi. Mi właśnie polecono freelancera Michała Pieczyńskiego. Portfolio ma dość interesujące, więc wydaje mi się, że spróbuję z tym panem.
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Logo

Post autor: looser »

Zgadzam się, że logo jest ważne, ale wydaje mi się, że praca takich agencji jak Nakatomi będzie bardziej rzetelna, niż pojedynczych grafików. Mają nie dość,że większe doświadczenie, to i bardziej kreatywny ZESPÓŁ pracujący wspólnie nad większą projektów. Ja bym ich wybrała, a nie jakiegoś wolnego strzelca.
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Logo

Post autor: Piksel »

Kreowanie logotypów marek to zadanie, które warto oddać w ręce agencji. W końcu identyfikacja wizualna to inwestycja w markę, dlatego myślę, że warto oddać to profesjonalistów :)

laryngolog dziecięcy tychy nfz
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:02

Re: Logo

Post autor: heniutek »

Dobre logo to zdecydowanie podstawa. Okazuje się, że spora liczba klientów zwraca uwagę na logo i jeżeli im nie przypadnie do gustu to mogą zrezygnować z zakupu. Poszukując firmy, która wykona dla nas logo, warto wziąć pod uwagę artlime.pl. Mają doświadczenie i odpowiednie portfolio, dobrze odczytują także intencje klientów, co w kwestiach graficznych jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:07

Re: Logo

Post autor: penny »

A ile mogłoby kosztować projektowanie logotypu w tym studiu graficznym? Nie ukrywam, że zależy mi również na szybkim czasie realizacji zamówienia.

cewki zapłonowe denso
ODPOWIEDZ