marki urządzeń profesjonalnych dla fryzjerów

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
tębka

marki urządzeń profesjonalnych dla fryzjerów

Post autor: tębka »

Pytanie do osób pracujących jako fryzjerzy, jakich marek urzadzenia wam się najbardziej sprawdziły? Macie swoje ulubione? Przez lata w różnych salonach mogę stwierdzić, że na pewno babyliss pro ma bardzo dobry sprzęt. Zawsze mają dopracowane urządzenia, dobrze zaprojektowane i wyważone.

castorama grzejniki aluminiowe
lekęa

Re: marki urządzeń profesjonalnych dla fryzjerów

Post autor: lekęa »

tębka pisze: ↑10 mar 2021, 23:48 Pytanie do osób pracujących jako fryzjerzy, jakich marek urzadzenia wam się najbardziej sprawdziły? Macie swoje ulubione? Przez lata w różnych salonach mogę stwierdzić, że na pewno babyliss pro ma bardzo dobry sprzęt. Zawsze mają dopracowane urządzenia, dobrze zaprojektowane i wyważone.
Też ta markę polecam, jestem zadowolona z ich urządzeń, teraz sobie kupiłam badzo fajną prostownico-lokówkę z technologią nano-tytanową. Ma bardzo solidne płytki, nie szarpie włosów, jestem zadowolona z jej działania, tak zresztą jak innych urzadzeń babyliss pro
argan

Re: marki urządzeń profesjonalnych dla fryzjerów

Post autor: argan »

W naszym salonie przeważają urządzenia Wahl oraz Labor Pro. Niemal wszystkie kupiliśmy w hurtowni fryzjersklep.pl uRadka. Jest świetnie zaopatrzona w sprzęt fryzjerski i profesjonalne akcesoria najwyższej klasy. Ostatnio zamawialiśmy tu nowe maszynki, trymery i golarki.
ODPOWIEDZ