panex.com.pl opinie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

panex.com.pl opinie

Post autor: Andrea »

Hej! Co sądzicie na temat tego biura rachunkowego http://panex.com.pl/? Macie jakieś opinie na jego temat? Szukam dobrego księgowego w okolicy Wrocławia i zastanawiam się czy warto skorzystać z usług tego biura.
Awatar użytkownika
Kochan1980
Posty: 32
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:12

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: Kochan1980 »

Według mnie warto. Panex to świetne biuro rachunkowe. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pomocy księgowego to naprawdę warto. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: milla27 »

Niedawno szukałam dobrego, sprawdzonego przez znajomych biura rachunkowego i trafiłam na http://panex.com.pl/. Godni polecenia, świetna obsługa. Znają się na finansach. Pomogą, doradzą i zawsze wszystko gotowe jest na czas.
Awatar użytkownika
kira75
Posty: 50
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:42

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: kira75 »

Panex to biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia. Skrupulatni, dociekliwi kiedy trzeba, solidni. Zawsze na bieżąco jeśli chodzi o wiedzę z zakresu finansów. W mojej ocenie świetna firma. Polecam.
Awatar użytkownika
Ada_90
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2019, 16:32

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: Ada_90 »

Bardzo polecam biuro rachunkowe Panex, bezproblemowa obsługa księgowa, zawsze na czas.
Awatar użytkownika
bolesław-83
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 15:12

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: bolesław-83 »

Panex - profesjonaliści, działają sprawnie, terminowo, aktualizują wiedzę, podsyłają ważne informacje, obsługują księgowość mojej firmy od 4 lat.
Awatar użytkownika
Adam1981
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2019, 23:35

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: Adam1981 »

Potwierdzam opinie poprzedników i poprzedniczek, http://panex.com.pl/ to zespół prawdziwych profesjonalistów. Współpracujemy już drugi rok i wreszcie mam porządek w dokumentach ;)
Awatar użytkownika
Ada_90
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2019, 16:32

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: Ada_90 »

Firma godna polecenia. Mają duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Nigdy nie mam z nimi problemów, są terminowi i pomocni.
Awatar użytkownika
hasan-81
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 4:10

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: hasan-81 »

Panex to bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Zawsze służą pomocą i radą. Współpracuję z nimi od lat i jeszcze się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
Henryk_80
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 0:35

Re: panex.com.pl opinie

Post autor: Henryk_80 »

Księgowa z Panex bardzo często sama przypomina mi o moich obowiązkach. Dzięki niej nigdy nie miałem problemów z dokumentacją i nie obawiam się żadnych kontroli. Polecam!
ODPOWIEDZ