Profesjonalna pralnia

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Tacjana_72
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 20:43

Profesjonalna pralnia

Post autor: Tacjana_72 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług pralniczych? Mnie potrzebna jest sprawdzona pralnia w Krakowie. Dobrze byłoby nawiązać z taką firmą współpracę w zakresie prania pościeli hotelowej. Wiem, że w takich miejscach używają naprawdę skutecznych środków, więc nie ma szans, że jakaś plama nie zostanie usunięta. Też tak sądzicie?
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: ciekawasprawa »

Profesjonalna pralnia chemiczna czy wodna, powinna mieć wydajne urządzenia, to podstawa jej pracy. Chyba każdy kto siedzi w branży zna firmę Sovrana, to solidne i bardzo trwałe urządzenia pralnicze. Ludzie coraz częściej korzystają z tego typu pralni, popyt będzie rósł stale. Dzięki takim systemom pralniczym, prowadzenie biznesu będzie prostsze i dużo bardziej wydajne.
Łozu

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: Łozu »

Maiłem okazje korzystać z różnych pralni i to często ze złymi wspomnieniami. Ważne, by pralnia chemiczna, była czynną całą dobę i dobrze, jeśli jest możliwość odbioru prania od klienta. Wiem, że takie są, dlatego o tym pisze. Dlatego najlepiej w zróbcie przegląd pralni w swoim mieście i sprawdzić, która ma najwyższą ocenę.
Rafał89

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: Rafał89 »

Jeżeli masz problem ze swoim dywanem lub wykładziną, dzieci bawiły się plasteliną, albo zapach po Twoim pupilu utrzymuje się na dywanie, warto pomyśleć o profesjonalnej pralni dywanów, jaką jest RoyalMaids. Cena za m² to jedynie 19.90 zł, a dywan przechodzi aż 9 etapów czyszczenia. W tym:
-odplamianie i próba stabilizacji kolorów,
-mechaniczne trzepanie w automacie trzepiącym,
-Ozonowanie i Dezynfekcja dywanów i wykładzin
Przed świętami jest najlepszy moment na pranie dywanów Wrocław, dzięki temu będziecie mogli cieszyć się czystą wykładziną na długo.
uleczkaŻ

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: uleczkaŻ »

Jeśli jesteście z Warszawy to zobaczcie tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Ja osobiście nie znam lepszej pralni. Nie tylko pierze, ale też prasuje. Co dla mnie bardzo ważne ( jestem osobą niepełnosprawną ) nie muszę osobiście dźwigać prania. Umawiam sie na telefon, w wyznaczonym terminie odbierają pranie osobiście.
Joannaż90

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: Joannaż90 »

Ja mogę polecić wam super pralnie ale dywanów "My Pierzemy w Warszawie http://mypierzemy.pl/ . Firma przyjedzie po nasz dywan, zawiezie go do pralni, upierze i przywiezie do domu . Ja oddalam do nich dywan, który był naprawdę mega brudny i odnowili go tam, że jest jak nowy.
Mangą98

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: Mangą98 »

Tacjana_72 pisze: ↑26 lut 2021, 5:35 Korzystaliście kiedykolwiek z usług pralniczych?
Nie korzystam, bo nie mam w pobliżu, ale gdyby była, to chętnie pozbyłabym sie pralki domowej i korzystała z takich usług - jakoś w USA to sie bardzo dobrze przyjęło, a u nas każdy woli parc w domoiwych pieleszach!
siłk

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: siłk »

My nie tylko korzystaliśmy, ale i zainwestowaliśmy w pralnię. Obecnie jesteśmy wspólnikami i prowadzimy pralnię, spokojnie, klientów nie brakuje, obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych. W pracy korzystamy ze środków chemicznych od producenta ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/produkty-dla-pralni z Łodzi, które działają świetnie. Ich oferta jest szeroka, a produkty najwyższej jakości i w dobrych cenach, polecam.
pauluś5444

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: pauluś5444 »

Muszę wykonać pranie kanapy, tylko nie wiem, jaką firmę wybrać. Czy polecacie mi usługi https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/wilanow/ ? Wydaje mi się, że będzie to najlepsza opcja, ponieważ firma ma bardzo dobre opinie. Koniecznie dajcie znać! Na pewno wspólnie znajdziemy fajne firmy.

minecraft mody mo creatures
Stalia

Re: Profesjonalna pralnia

Post autor: Stalia »

Właściwie to nie korzystam zbyt często z usług pralni, nie mam takiej potrzeby. Szczególnie od czasu, kiedy zainwestowałam w moją własną, prywatną "pralnię" w domu:) Kupiłam pralkę i w końcu też doczekałam się suszarki, oba sprzęty z Electroluxa, to jest seria PerfectCare, bez problemu piorę i suszę nawet większe gabaryty. Dobrze się sprawdza :)
ODPOWIEDZ