Reklama tradycyjna

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Sońka

Reklama tradycyjna

Post autor: Sońka »

Cześć, jakie formy tradycyjnej reklamy są wam najbliższe? Mi zdecydowanie POSy . Miałam okazję współpracować z wieloma firmami ale tylko Exposite pokazała mi, że taka forma reklamy może całkowicie odmienić nie tylko sprzedaż ale nastawienie konsumenta do produktu.
Arniśka

Re: Reklama tradycyjna

Post autor: Arniśka »

A czy ktoś z Was zdecydował się na reklamę mobilną? Na samochodzie? Ja biorę to pod uwagę, przeglądam właśnie ofertę na stronie Morades https://morades.com i prawdopodobnie zdecyduję się na ich usługi.

wersi delta
Mangą98

Re: Reklama tradycyjna

Post autor: Mangą98 »

Teraz reklam tradycyjna MUSI być mocno wspierana przez online, bo tam się wszystko przeniosło. Co o tym sądzicie??
RoksanaŚwiątek

Re: Reklama tradycyjna

Post autor: RoksanaŚwiątek »

Mangą98 pisze: ↑25 lis 2020, 10:40 Teraz reklam tradycyjna MUSI być mocno wspierana przez online, bo tam się wszystko przeniosło. Co o tym sądzicie??
całkowicie się zgadzam. nawet takie profesje jak stolarz czy murarz MUSZĄ ogłaszać się w internecie bo z samych poleceń może być słabo. kluczem do sukcesu moim zdaniem jest odpowiednie połączenie reklamy w internecie ze stacjonarna (np. jak wymienione wyżej posy z exposite). dwa kanał i dwa rodzaje odbiorców zapewnia nam oczekiwane zyski. bo tak naprawdę klientela teraz jest tak zróżnicowana, że nie możemy opierać całej naszej reklamy i promocji tylko na jednym filarze
ODPOWIEDZ