restauracja hinduska

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Konraduś33

restauracja hinduska

Post autor: Konraduś33 »

Hej, chodzicie czasami do restauracji? Według mnie restauracja hinduska warszawa jana pawła jest naprawdę dobra, dlatego też warto wybrać się i posmakować kuchni hinduskiej. Co sądzicie o próbowaniu kuchni orientalnej? Uważacie, że mogłaby wam zasmakować?
ulća

Re: restauracja hinduska

Post autor: ulća »

Hejka kto był w warszawskiej restauracji Bubbles? Mam w planach zorganizować przyjęcie imieninowe mojej przyjaciółki. Mam namiar od znajomej z pracy ponoć można tam w miłej atmosferze spędzić czas, przy bardzo dobrym winie sprowadzonym z dalekich cześć ziemi. Co myślicie?
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: restauracja hinduska

Post autor: martka »

Moją ulubioną restauracją jest https://www.dragonbox.pl/ Restauracja ta znajduje się we Wrocławiu. Serwują tam przepyszne jedzenie w dobrych cenach. Szczególnie polecam wam kurczak carry, chociaż w sumie to nie ważne co zamówicie - i tak będziecie zadowoleni. Ja planuję znowu się tam wybrać przy weekendzie.
Sławomir

Re: restauracja hinduska

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie dobrej restauracji z kuchnią japońską, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić https://www.poznan.sushiworld.pl/ , ponieważ jest to miejsce, które sam odwiedzam regularnie. Cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
CelinkaŁuś

Re: restauracja hinduska

Post autor: CelinkaŁuś »

A znacie może Restauracja U Wienawy w Warszawie? Jak nie to moim zdaniem koniecznie musicie to nadrobić. Restauracja ta znajduje się na Placu Piłsudskiego 9. Miejsce tej restauracji nie jest przypadkowe, gdyż jak sama jej nazwa wskazuje sam generał Wieniawa miał z tego miejsca najbliżej do swoich ulubionych miejsc. Poza tym w restauracji tej mamy możliwość skosztowania dań kuchni polskiej przedwojennej.
papciuś

Re: restauracja hinduska

Post autor: papciuś »

W sumie mówi się, że warto jest posmakować innych smaków a nie tylko nasze regionalne jedzenie. Ale i tak jestem zdania, że nie ma to jak nasze regionalne jedzenie. Dlatego też szukałam takiej restauracji w Warszawie. I tak też między innymi znalazłam Restaurację Akademia w Warszawie w której to każdy może zjeść dania kuchni regionalnej z odrobiną nowoczesności.
ODPOWIEDZ