Dentysta Kraków

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 70
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:33

Dentysta Kraków

Post autor: paulinabb »

Dentysta Kraków - polećcie jakieś miejsce, jakąś przychodnie
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Dentysta Kraków

Post autor: rudaa »

Niezależnie czy jest to wizyta u dentysty czy ortodonty najważniejsza jest odpowiednia diagnoza, a potem zastosowanie dobrego leczenia. Dlatego warto wybierać najlepszych specajlistów. Jeżeli chodzi o ortodontów to według mnie najlepszych znajdziecie tutaj orto.info.pl . W swojej ofercie mają różne modele aparatów ortodontycznych.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:28

Re: Dentysta Kraków

Post autor: natasza85 »

Najlepszą i bardzo profesjonalną kliniką dentystyczną Kraków jest www.maesticental.pl .Polecam ich z czystym sumieniem.Pracują tam sami profesjonaliści na najnowszym sprzęcie. Wokół panuje przyjazna i miła atmosfera, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dentysta Kraków

Post autor: ectatend »

Może nie mam do polecenia dentysty w Krakowie a dentysta bielany ale jeśli macie zamiar wybrać się do Warszawy to lepiej pamiętać o takich osobach :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Dentysta Kraków

Post autor: Kamilla36 »

Ja swoją najlepszą klinike dentystyczną odkryłam we Wrocławiu. Moje zęby od lat sprawiały mi ból i dopiero kiedy trafiłam na leczenie kanałowe pod mikroskopem do https://ladentista.pl/uslugi/leczenie-k ... ndodoncja/ udało mi się pokonać ciągle towarzyszący mi ból zębów.
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Dentysta Kraków

Post autor: Agnieszka4545 »

Moje dwa zęby wymagały już leczenia kanałowego. Zapisałam się do kliniki Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce Zęby mam uratowane i bardzo dobrze wykonują tam leczenie.
Awatar użytkownika
Kropkanadi
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:51

Re: Dentysta Kraków

Post autor: Kropkanadi »

Faktycznie, jeśli pójdzie się zbyt późno do dentysty to może być potrzebne leczenie kanałowe. W Krakowie takie leczenie pod mikroskopem można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Pracują tu bardzo doświadczeni stomatolodzy, którzy potrafią kompleksowo zadbać o zęby.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:07

Re: Dentysta Kraków

Post autor: penny »

Dobry dentysta Kraków Podgórze przyjmuje w Maestic Dental Studio. Zajmuje się nawet najtrudniejszymi przypadkami. Często słyszę dobre opinie o tej klinice stomatologicznej, więc chyba warto to sprawdzić.
AnnaKamińska

Re: Dentysta Kraków

Post autor: AnnaKamińska »

Dopóki nie zacznie nas boleć ząb, nie mamy potrzeby szukania sprawdzonego gabinetu. Pytanie jakie warto sobie wtedy zadać to jak znaleźć dobrego dentystę? W dzisiejszych czasach i dobie technologii to internet jest głównym źródłem szukania informacji na ten temat. Nie ma się co oszukiwać, bardziej profesjonalne gabinety posiadają swoje strony internetowe oraz nie trudno znaleźć opinię o usługach. Tam gdzie znajdziemy je w większości pozytywne możemy udać się bez większego stresu. Ważne jest także indywidualne podejście do każdego klienta jednak o tym bardziej dowiemy się na miejscu. Szukając pod hasłem stomatolog kraków jednym z najczęściej polecanych gabinetów jest - https://www.dentocentrum.pl Na rynku działają od dłuższego czasu więc nie ma się co dziwić odnośnie zdobytych rekomendacji.
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: Dentysta Kraków

Post autor: Alicja00 »

Mogę z całego serca polecić cdcstomatologia chodzę tutaj od dawna. Ostatnio nawet miałam tutaj wykonywaną tomografię komputerową. Całe leczenie przebiegło pomyślnie. Ja jestem bardzo zadowolona.
Łucjarr4

Re: Dentysta Kraków

Post autor: Łucjarr4 »

Agnieszka4545 pisze: ↑31 mar 2020, 11:21 Moje dwa zęby wymagały już leczenie kanałowe. Zapisałam się do kliniki Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce Zęby mam uratowane i bardzo dobrze wykonują tam leczenie.
Szukam specjalisty, który wykona ponowne leczenie kanałowe. Jakie macie opinie? Bardzo tego potrzebuję!
ODPOWIEDZ