Nie wiem jaki zawód wybrać

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: odon »

Zmieniam zawody jak rękawiczki. Byłem już stolarzem, piekarzem, kucharzem, malarzem, pracowałem na budowie, w sklepie i w fabryce. Jednak zawsze czuję, że chciałbym robić coś innego, coś więcej. Czy ktoś z Was też miał taki kłopot z wybraniem tego co chce robić w swoim życiu?
Awatar użytkownika
Nikola97
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:52

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Nikola97 »

Miałam tak przez długi czas. Nie wiedziałam co chcę robić w życiu i gdzie najlepiej się udać. Na szczęście wtedy ktoś zaprowadził mnie do profesjonalnego doradcy zawodowego. Dzięki temu przebranżowiłam się i dzisiaj prowadzę inne życie, z którego jestem szczęśliwa.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: odon »

A znasz może dobrego doradcę zawodowego z Łodzi?
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2019, 23:34

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Kacper »

Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą Poradni Salomon https://poradniasalomon.com.pl. Kiedy nie wiedziałem co chcę robić poszedłem do tej poradni. Wykonali mi tam przeróżne testy psychologiczne i testy osobowościowe, dzięki czemu teraz wiem co chcę robić.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: odon »

Dzięki! Na pewno skontaktuję się z tą poradnią.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: zereus »

Ja z kolei mogę doradzić szkolenia na wózki widłowe i żurawiki a także suwnice, wciągarki, wciągniki oraz inne urządzenia transportu bliskiego w Crevi Consulting http://crevi-consulting.pl/oferta// To super firma szkoleniowa, ich instruktorzy mają dużo doświadczenia i potrafią przekazywać wiedzę. Szkolenia tej firmy sa skuteczne i dają uprawnienia honorowane na terenie całej UE. Brat u nich zrobił kurs na wózek i szybko znalazł pracę.
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Manga98 »

Najlepiej taki, który da w przyszłości możliwość samodzielnej pracy i nie będzie ograniczał , tj. będzie można uprawiać ten zawód bez względu na wiek (czyli również w okresie emerytalnym)
Awatar użytkownika
Cyyrilia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:33
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Cyyrilia »

Teraz w modzie są zawody związane z reklamą i redakcją. Może czas pomyśleć o jakimś stażu? Zostawiam Brytyjka opinia o sklepie.
Płock modatotu.pl
Awatar użytkownika
Ijan
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2020, 13:06

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Ijan »

Człowiek renesansu, wszystko umiesz! :D
Sławomir

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Post autor: Sławomir »

Uprawnienia budowlane dają ogromne możliwości, dlatego wiele osób stara sie je zdobyć, aby móc dalej rozwijac sie zawodowo. Dlatego wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , na której znajdziecie najrózniejsze materiały do nauki oraz program, na którym możecie sprawdzać wiedze.
ODPOWIEDZ