Problemy intymne

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Problemy intymne

Post autor: sniezka »

dla mnie problemem intymnym jest to, ze mam wirusa hpv, na szczescie dowiedzialam sie o tym dzieki badaniom i aktualnie jestem w trakcie kuracji zelem papilocare
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Problemy intymne

Post autor: irka »

Mój problem to nawracające infekcje.... Denerwujące zwłaszcza jak pojawiają się w czasie gdy zaplanowaną mam randkę z partnerem... Na szybko działa dobrze u mnie Octenisept. Moja ginekolog mi powiedziała, żeby na pierwsze objawy nim działać od razu. I często udaje się bez rozwoju w coś poważniejszego zatrzymać infekcje.
łajba

Re: Problemy intymne

Post autor: łajba »

W mojej opinii, jeżeli chodzi o ginekologię estetyczną, to warto skorzystać z oferty wyłącznie profesjonalistów. Moim zdaniem, świetnych lekarzy znajdziecie pod tym linkiem: https://klinikagalena.pl/ - zajmują się tego typu ginekologią od podszewki, więc możecie mieć pewność, że pomogą Wam z waszym problemem. Zdecydowanie polecam zajrzeć tam w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 69
Rejestracja: 25 maja 2019, 7:56

Re: Problemy intymne

Post autor: kasiunia »

Problemy intymne mogą dosięgnąć każdą z nas... i naszych partnerów także. My jednak z uwagi na budowę narządów żeńskich jesteśmy dużo bardziej narażone na różnego rodzaju dolegliwości i problemy. Jeśli będziemy wiedziały co na stan zapalny pochwy , takie dolegliwości nas nigdy nie zaskoczą bo zawsze będziemy przygotowane na taką ewentualność.
łatkaa

Re: Problemy intymne

Post autor: łatkaa »

Nie miałam problemów intymnych, może dlatego, że regularnie chodzę do lekarza i dbam o higienę najlepiej jak potrafię. W domu mam nawet https://biobidet.pl/ do podmywania się, urządzenie bardzo dobrze dba o higienę i dosięga dość głęboko. Zwracam uwagę jaką bieliznę wybieram, wymieniam często ręczniki, prowadzę zdrowy tryb życia, dobrze się odżywiam. Te czynniki wpływają na to, że nie mam żadnych problemów intymnych.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Problemy intymne

Post autor: stokrotka »

ja też ale niestety trafiło się zakażenie hpv i wiem tylko tyle że teraz jest taki nowy żel papilocare który można stosować profilaktycznie a także leczniczo więc zaczełam go stosować i u mnie wyraźnie się poprawiła cytologia po jego stosowaniu
gośka

Re: Problemy intymne

Post autor: gośka »

Czy któraś z Was miała problem z suchością pochwy? U mnie to jest prawdopodobnie spowodowane tabletkami anty, niestety ich zmiana nie zniwelowała problemu. Ale świetnie sprawdziły się globulki Vagisan, szybko przyniosły ulgę, a teraz stosuję je jeszcze dwa razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
kira75
Posty: 50
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:42

Re: Problemy intymne

Post autor: kira75 »

Nawracające infekcje mogą być poważnym problemem, dlatego trzeba wybrać się do dobrego ginekologa. Ja znalazłam tego specjalistę z Warszawy https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/ginekolog/ . Czytałam, że badają kobiety w każdym wieku, a wykonują takie badania jak cytologia, badanie szyjki macicy itp. Można do nich się zgłosić z problemami ginekologicznymi, np. upławami. W takim wypadku pomoc specjalisty jest niezbędna.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Problemy intymne

Post autor: caryca »

Zgadzam się, miałam takie różne niepokojące objawy, bóle brzucha, ból podczas seksu, aż trafiłam na diagnostykę endometriozy w szpitalu medicover i bardzo sobie chwalę tą placówkę medyczną, są tu najlepsi specjaliści od endometriozy w kraju, poza tym diagnostyka i wykonywane zabiegi są tu na bardzo wysokim, światowym poziomie
nośko

Re: Problemy intymne

Post autor: nośko »

Wiecie może, czy te globulki Vagisan są na receptę, czy dostanę je bez prezenty? potrzebuję czegoś, co szybko przyniesie ulgę.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 54
Rejestracja: 23 cze 2020, 16:23

Re: Problemy intymne

Post autor: berta »

U mnie problemem intymnym to było jedynie pojawienie się suchości pochwy. Chciałam się pozbyć tej mojej infekcji w sposób prawidłowy, dlatego też udałam się w pierwszej kolejności do ginekologa. Zbadał mnie i zalecił zakup żelu feminum który wspomaga regenerację błony śluzowej, a także działa nawilżająco łagodząc skutki suchości pochwy.
Kaśka

Re: Problemy intymne

Post autor: Kaśka »

nośko pisze: ↑17 gru 2020, 2:00 Wiecie może, czy te globulki Vagisan są na receptę, czy dostanę je bez prezenty? potrzebuję czegoś, co szybko przyniesie ulgę.
Stosuję globulki Vagisan od jakiegoś czasu. Teraz już tylko profilaktycznie, raz czy dwa razy w tygodniu, żeby podtrzymać stały efekt nawilżenia. Jestem zadowolona. Bez problemu kupisz je w aptece bez recepty.
Gwiazduńka

Re: Problemy intymne

Post autor: Gwiazduńka »

Na takie problemy bardzo dobre są globulki dopochwowe cicatridina, mnie polecił je ginekolog po zabiegu gdy doskwierały mi suchości pochwy i ból podczas stosunku. Zawsze mam je w domu bo można je kupić bez recepty a szybko pomagają i nie muszę czekać na wizytę u ginekologa
ODPOWIEDZ