Jak zadbać o sylwetkę?

Pogadajmy o diecie, zdrowym odżywianiu i sporcie. Chcesz schudnąć, zacząć swoją przygodę na siłowni? A może po prostu szukasz ciekawych fit przepisów? Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi pomysłami!
Awatar użytkownika
Weridiana1970
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 21:16

Jak zadbać o sylwetkę?

Post autor: Weridiana1970 »

Jednym z moich postanowień noworocznych jest to, żeby w końcu zadbać o sylwetkę - przede wszystkim w planach zrzucenie około piętnastu kilogramów. Nawiązałam współpracę z dietetykiem i trenerem personalnym, bo zdaję sobie sprawę z tego, że to są najważniejsze aspekty, ale dodatkowo zastanawiam się też nad tym, czy wykupić jakieś zabiegi wyszczuplające, wiem, że sporo osób takie poleca :)
matka24h

Re: Jak zadbać o sylwetkę?

Post autor: matka24h »

Sylwetka to przede wszystkim dieta. Niesetny ja mam skłonności do podjadania ale odkryłam nowe, zdrowe przekąski https://freeyu.pl/ FreeYu mają wyjątkowy smak i są to przekąski, które można bez efektów wyrzutów sumienia. W gamie jest duży wybór produktów. Producent proponuje batony musli, batony proteinowe, słone przekąski a nawet słone karmelki ziołowe. Pyszne i bardzo sycące, a do tego nie tuczące. Spoko dla kobiet i mężczyzn a nawet dzieci zamiast czekoladowych bomb kalorycznych.
ODPOWIEDZ