Artykuły ogrodnicze - sklepy

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Felicyta1962
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: Felicyta1962 »

Gdzie zwykle kupujecie artykuły ogrodnicze? W sklepach stacjonarnych czy online? Potrzebuję zaopatrzyć się w jakieś narzędzia ogrodnicze w miarę dobrej jakości ;)
Awatar użytkownika
Salma-96
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 13:15

Re: Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: Salma-96 »

Przejrzyj sobie ofertę chle-mar.pl. To hurtownia artykułów metalowych oraz narzędzi, ale sprzedają też różne widły, grabie i wszystko, co potrzebne w ogrodzie. Jakość produktów mają super no i ceny zresztą bardzo konkurencyjne :)
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: magdi »

To mi się przyda, a co byście polecili na obrzeża trawników?
Awatar użytkownika
natt
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:27

Re: Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: natt »

W odpowiedzi na pytanie o obrzeża to u mnie ładnie prezentują się palisady łupane z firmy Joniec. Od razu taki ład jest, a przy tym dodatkowo ciekawa ozdoba ogrodu. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: annik »

Bardzo dobry wybór nasion, podłoży i środków ochrony roślin będziecie mieć w sklepie internetowym https://hurtowniaogrodnicza-esklep.com/ Mają tam też wszelkie akcesoria niezbędne w ogrodzie, szeroki wybór narzędzi ogrodniczych a nawet siatki na okna i drzwi. Ja od dawna u nich się zaopatruje i jestem bardzo zadowolona, że na ten sklep udało mi się trafić, bo cenowo też jest u nich w porządku.

dolce gabbana rose the one opinie
Zenon1Ż

Re: Artykuły ogrodnicze - sklepy

Post autor: Zenon1Ż »

Ja do swojego ogrodu w sezonie owocowym potrzebowałem siatek na korony drzew bo mam plagę kosów, które dożywiają się na moich czereśniach. Dobrze, że sąsiadka, która tak jak ja miała ten sam problem poleciła mi zakup własnie siatek https://www.siatki-kramer.pl/oferta/.
ODPOWIEDZ