Ciekawe dekoracje w domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2020, 6:53

Ciekawe dekoracje w domu

Post autor: Alicja »

Cześć! Czym najczęściej ozdabiacie wasze mieszkania lub domy? Ja zwykle stawiam na aniołki ozdobne z gipsu, bo uważam, że wyglądają naprawdę ładnie i zdecydowanie pasują do aranżacji. Od zawsze lubiłam takie bibeloty i często się nimi otaczałam, a wy? Macie swoje ulubione dekoracje wnętrz?
Heniuś

Re: Ciekawe dekoracje w domu

Post autor: Heniuś »

W każdym mieszkaniu przyda się sejf, w którym bezpiecznie będzie można przechowywać ważne dokumenty, czy pieniądze. W moim domu mamy sejf ze sklepu https://sejfexpert.pl/. Jest bardzo kompaktowych wymiarów, ale został wyposażony w najnowocześniejsze zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Ciekawe dekoracje w domu

Post autor: magdi »

Dekoracje dobiera się do konkretnego wnętrza, tak żeby pasowały do całości. Czasem nawet jakiś drobiazg jest fajną odmianą. Są takie miejsca jak katowickie centrum handlowe , które lubię odwiedzać. Dużo tam sklepów i zawsze można znaleźć coś ciekawego i oryginalnego, również jeśli chodzi o dekoracje. Różne takie ozdoby są takim wykończeniem, przytulności dodają.
ODPOWIEDZ