cleverlink.pl opinie

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Teodor_94
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:28

cleverlink.pl opinie

Post autor: Teodor_94 »

Hej! Poszukuję dobrej firmy budowlanej, która wykonałaby dla mnie rzetelnie roboty ciesielskie i roboty murarskie. Zależy mi na tym, żeby forma była wyposażona w własny sprzęt. A może znacie jakąś firmę z doświadczeniem? Macie jakieś opinie na temat cleverlink.pl? Warto z nimi współpracować, czy lepiej z kimś innym?
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: cleverlink.pl opinie

Post autor: milla27 »

Współpracowałam kiedyś z ludźmi z Clever Link przy okazji większego projektu i jestem więcej niż zadowolona. To profesjonaliści w każdym calu. Terminowi, rzetelni, z wiedzą i doświadczeniem. Polecam.
Awatar użytkownika
Andrea
Posty: 40
Rejestracja: 15 cze 2019, 11:40

Re: cleverlink.pl opinie

Post autor: Andrea »

Cleverlink to bardzo solidna firma budowlana, którą mogę polecić za fachowe podejście i przede wszystkim za terminowość wykonania zleconej usługi. Mieliśmy bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Polecam.
Awatar użytkownika
Amadeusz_94
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2019, 3:43

Re: cleverlink.pl opinie

Post autor: Amadeusz_94 »

Potwierdzam, świetny kontakt z wykonawcą, komunikacja przebiegała bardzo płynnie. Nie było żadnych problemów, wszystko wykonane na czas. Fachowcy wiedzą, co robią i robią to solidnie. Jak najbardziej mogę polecić.
ODPOWIEDZ