Drzwi na zamówienie

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Erwin-68
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 6:48

Drzwi na zamówienie

Post autor: Erwin-68 »

Polecicie mi jakichś sprawdzonych producentów drzwi na zamówienie? Na jednym z forów wspomniano o fizia.pl. Znacie tę firmę?
Awatar użytkownika
Maryna_61
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 0:57

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: Maryna_61 »

Jak drzwi na zamówienie, to tylko od producenta Fizia. Wiem, co mówię, bo zamawiałam u nich nie tylko drzwi, ale i schody i z obu realizacji jestem tak samo zadowolona. Rewelacyjna jakość i cena, a do tego miła i sprawna obsługa :)
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: marmaj77 »

Bardzo dobre drzwi w korzystnych cenach kupiliśmy w Worstone z Sochaczewa https://www.worstone.pl/oferta/drzwi Jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni, bo są solidne, porządnie wykonane i estetyczne, długo nam będa służyć.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: Barucha »

My po wielu naradach, konsultacjach, szukaniu itd zdecydowaliśmy się na drzwi antywłamaniowe Petecki Są solidne, dobrze wyglądają a ja się czuje bezpieczniej dzięki nim
Bygoś

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: Bygoś »

I jak na jakie drzwi się zdecydowaliście w swoim domu, czy nadal rozglądacie się za optymalnymi rozwiązaniami w tym zakresie, bo pomimo że propozycji na rynku jest mnóstwo to naprawdę ciężko wybrać te które będą ładne, ciepłe i jednocześnie z dobrymi warunkami gwarancyjnymi. Dlatego też jeżeli chcielibyście poznać trochę podpowiedzi w tym zakresie wybierając wersje przeszklone to na pewno warto zajrzeć na https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-przeszklone-porady/ które na pewno pomogą Wam podjąć racjonalną decyzję zakupową w tym zakresie i oczywiście, aby służyły jak najdłużej. My wybraliśmy wersje dębowe, zdecydowanie są warte swojej ceny. Pozdrawiam!

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
piłka

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: piłka »

Powiem wam, że bardzo lubię zmieniać wnętrze swojego mieszkania. Wiadomo, że są pewne rzeczy, które wymieniamy tylko raz na kilkadziesiąt lat, jak na przykład drzwi. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawą stronę https://stobrawa.pl/produkt/stolarka-al ... wpozarowa/ , na której znalazłam bardzo ciekawe propozycje w zakresie drzwi stalowych. Jeżeli interesuje was taka tematyka, to polecam wam tam zajrzeć
Klara

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: Klara »

My zamawialiśmy drzwi stalowe w firmie KMT. Bardzo fajna firma, szybko zrealizowali zamówienie, drzwi bardzo ładne, starannie wykonane i wykończone. Większość elementów użyte do ich wykonania jest produkowanych w Polsce - i ich jakość jest wysoka. My mamy drzwi Passive 75. Są to drzwi które mają bardzo dobrą izolacyjność termiczną (na poziomie 0,57) - spełniają więc warunki programu czyste powietrze i na ich zakup można dostać dofinansowanie i to duże bo nawet do 60% ich ceny. Dodatkowa zaleta to zamek listowo-hakowy - bardzo wygodny w użytkowaniu.
polik

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: polik »

też jestem zdania, ze drzwi warto zamawiać bezpośrednio u producentów :) jeśli chcecie postawić na solidne drewno, na przykład dąb lub sosnę, to warto odwiedzić sklep firmy Kris Drzwi. realizują tu zamówienia indywidualne, dr4zwi są robione na wymiar ( nawet taki nietypowy). Solidna jakość, rozsądne ceny, dostawa do klienta na terenie całego kraju. Montaż też jest sprawny i czysty.
Lori

Re: Drzwi na zamówienie

Post autor: Lori »

My też mamy drzwi stalowe KMT. Porządne drzwi, polskiej produkcji, z dwuletnią gwarancję. Bardzo starannie wykonane, duży wybór modeli, wzorów i kolorów. Model na który my się zdecydowaliśmy (Plus 75) spełnia warunki programu czyste powietrze - więc można się starac o dofinansnowanie zakupu (zwrot wynosi nawet 60% ceny drzwi).
ODPOWIEDZ