drzwi

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

drzwi

Post autor: marmaj77 »

Gdzie kupowaliscie i czy tam warto?
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: drzwi

Post autor: radosna »

Ja przeglądam tutaj naklejkomania.eu/223-naklejki-na-drzwi sobie naklejki na drzwi. To ciekawe rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach. Wybór wzorów mają szeroki. Ja lubię stawiać na nowoczesność i zmiany. Nie podobają mi się klasyczne style wykończenia i urządzanie wnętrz.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: drzwi

Post autor: yataa »

ja zdecydowałam się na zakup drzwi robionych pod wymiar :) Zamawiałam je u polskiego producenta Kris Drzwi :) Polecam bo jakośc pierwsza klasa a przy tym ceny mają bardzo konkurencyjne. Szybka dostawa, czysty montaż, sympatyczna obsługa. Jednym słowem - udane zakupy, polecam :)
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: drzwi

Post autor: Manga98 »

Warto wybierając drzwi wziąć pod uwagę, aby były dźwiękoszczelne - zapewni Wam to niesamowity komfort, gwarantuję wam! Nie będziecie słyszeć żadnych dźwięków dobiegających np. z klatki schodowej. Polecam bardzo drzwi od https://www.nowbud-klimczyk.com.pl/ofer ... zewnetrzne - mają wysokiej klasy modele, które są solidne i wytrzymałe,a zarazem super się prezentują!
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Re: drzwi

Post autor: storczyk »

Niełatwo wybrać drzwi. Jakiś czas temu je wybierałam i muszę przyznać, że nie każde są dobre jakościowo. Niektóre są nieszczelne i ciepło ucieka z domu. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku drzwi zewnętrznych. Ciekawą ofertę ma firma Tradycja: https://tradycja.biz/. Jak nazwa wskazuje mają duże doświadczenie w branży. Myślę, że warto poszukać własnie takich sprawdzonych firm jeśli chodzi o drzwi i okna.
ODPOWIEDZ