Jaki ekspres do kawy?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
jacenty97
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2021, 14:23

Jaki ekspres do kawy?

Post autor: jacenty97 »

Hej forumowicze. Może macie nieco większą wiedzę na ten temat, dlatego też stwierdziłem, że zwrócę się do was po radę. Otóż chciałbym zafundować sobie ciśnieniowy ekspres do kawy, ale nieco bardziej profesjonalny i wydajny, jako że małej czarnej pijam dużo. Pomyślałem o marce Melitta. Polecacie ich sprzęty? Macie jakieś inne propozycje?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: Kamilla36 »

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się ekspres kapsułkowy. Szukając kapsułek do niego polecam zajrzeć na stronę: https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original . Tutaj jest największy wybór kapsułek w bardzo rozsądnych cenach. Coś na pewno tutaj Ciebie zainteresuje, więc polecam
zuzka73

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: zuzka73 »

Niestety o produktach firmy, o której wspominasz nic nie wiem. Za to od siebie mogę polecić ekspres Breville Prima Latte II. Możecie przyrządzić kawę ze zwykłej mielonej ,ale i z kapsułek. Poza tym można przyrządzić dwie kawy na raz, co jest według mnie bardzo przydatne ; ) Ma też funkcję samoczyszczącą :) Mam ten ekspres od kilku miesięcy i sprawuje się świetnie, moja mama coraz częściej wpada na kawę, mimo, że wcześniej była zdecydowaną zwolenniczką kawy kapsułkowej. Poza tym gdy wybierałam ekspres to kierowałam się stosunkiem ceny do tego co oferuje i ten wypadał bardzo dobrze. Ma naprawdę dużo funkcji i ma bardzo przystępną cenę :)
Kliena

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: Kliena »

W domu mamy fajny ekspres do kawy, w zupełności sprawdza się do naszych potrzeb. Ale od jakiegoś czasu w firmie mamy genialny sprzęt https://najlepsza-kawa.pl/ekspresy-kolb ... -b2013-al/ zamawiamy od nich również ziarna kawy, są świeżo palone, co naprawdę czuć. Kawa jest mocno aromatyczna i stawia na nogi, a wiadomo, że pracy to ważna kwestia ;)
ODPOWIEDZ