Montaż systemów grzewczych

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Nestor-94
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 3:50

Montaż systemów grzewczych

Post autor: Nestor-94 »

Hej, kogo polecacie zatrudnić do zamontowania systemu grzewczego? Szukam sprawdzonej firmy działającej na terenie województwa dolnośląskiego. Stawiam na pompę ciepła, więc polećcie mi kogoś, kto dobrze się na tym zna ;)
Awatar użytkownika
gracjana-69
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 4:26

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: gracjana-69 »

Firma klima24h.pl oferuje takie usługi i moim zdaniem są specjalistami w tym zakresie. Mają dogodne i całkiem krótkie terminy realizacji, ale robotę wykonują na naprawdę profesjonalnym poziomie. Plus jest z nimi łatwy kontakt:)
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: sniezka »

Moge polecic firme Levada, tyle ze oni są z Krakowa, ale specjalizuja sie w praktycznie wszystkich metodach ogrzewania, maja spory wybór produktów, u mnie zmieniali cala instalacje na nowa
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: billy »

Jak chcesz mieć tanie ogrzewanie to polecam ogrzewać gazem LPG bo nie dość że ekologicznie to jeszcze tanio. Wszelkie szczegóły przedstawi ci firma https://lpgdirect.pl/ Możesz wkopać sobie zbiornik na gaz za domem i podpisać umowę na dystrybucję i jest to o wiele oszczędniejsze niż elektryka czy inne rozwiązania
kaśka90

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: kaśka90 »

Ogrzewanie podłogowe staje się coraz bardziej popularne ze względu na bardzo wiele zalet. Jednakże bardzo istotnym faktem jest, aby uwzględnić je już na etapie budowy domu. Myślę, że oferta firmy Uponor w szczególności was zainteresuje w tym temacie.
opiumć

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: opiumć »

Ja mam kocioł na pellet, ja tak ogrzewam w domu i jestem zadowolona. Korzystam regularnie. pellet mam od maximer, wiec naprawde rewelacyjnie, ma certyfikaty wiec naprawde spoko
błysk

Re: Montaż systemów grzewczych

Post autor: błysk »

No z tymi systemami grzewczymi to jest tak, że one jakiś czas są aktualne, a potem znów nie, bo to się prawa zmieniają , albo podejście do ekologii. Moich sąsiadów też czeka taka https://ratgar.pl/termomodernizacja-dla ... nwestowac/ termomodernizacja i mam nadzieję, że sobie poradzą. To na pewno będzie kosztować, ale jak mus, to mus, nie ma wyjścia.
ODPOWIEDZ