Narzędzia do remontu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Lambert-77
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 22:44

Narzędzia do remontu

Post autor: Lambert-77 »

Cześć, wiecie, gdzie zaopatrzę się w różnego rodzaju narzędzia ręczne i elektryczne? Chodzi mi o artykuły potrzebne do remontu. Szukam sprawdzonego sklepu lub hurtowni.
Awatar użytkownika
Edward1997
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 8:00

Re: Narzędzia do remontu

Post autor: Edward1997 »

Polecam Ci przejrzeć ofertę chle-mar.pl. To zresztą bezpośredni producent, więc sprzęt mają pierwsza klasa ;) Znajdziesz u nich dosłownie wszystko, co Ci potrzebne do remontu, a nawet budowy domu. DO tego mają niskie ceny.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Narzędzia do remontu

Post autor: serena »

Jaki remont przewidujesz? Nie napisałeś zbyt wielu szczegółów, więc nie bardzo wiadomo co ci polecić. U nas mąż wszystkim się zajmuję. Mamy szczęście, że ma taką smykałkę. Niedługo przyjdzie na świat nasz synek i mąż chce robić mu mebelki do pokoju. Nawet zamówił już potrzebne deski i elementy wciskane http://norsteel.pl/kategoria/nasza-ofer ... -wciskane/. Jestem bardzo ciekawa jak mu wyjdzie ten projekt :)
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Narzędzia do remontu

Post autor: rozmowna »

O, to może ja też o coś zapytam, ale nie będzie to typowo do remontu, ale na pewno do domu. Czy mając pompy hydroforowe w domach, zainwestowaliście swoje pieniążki w falowniki ?To są takie wspomagacze do silników w pompach. Ja sama się zastanawiam ,czy to kupić w Watermark. Czy możecie się wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Narzędzia do remontu

Post autor: jurka »

Orientujecie się, gdzie można kupić sprężarkę dobrej jakości? Nie ukrywam, że przejrzałam wiele ofert w sieci, ale jeśli mam być szczera - poza Aerzen nic innego nie wpadło mi w oko. Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług i oferty?
ODPOWIEDZ