Renowacja zabytkowej stolarki

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:08

Renowacja zabytkowej stolarki

Post autor: Kleo »

Szukasz kogoś kto podejmie się renowacji zabytkowej stolarki? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą zakładu stolarskiego Modrzew. Zajmuje się on wytwarzaniem nietypowych i stylowych wnętrz z własnym projektowaniem.
Awatar użytkownika
gooffic
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:19

Re: Renowacja zabytkowej stolarki

Post autor: gooffic »

Jeżeli jest to sprawdzone to skorzystam. Poczekam na więcej opinii.
Każdy czegoś pragnie. A kiedy odkryjesz, czego człowiek pragnie, będziesz wiedziała, kim jest i jak nim pokierować.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Renowacja zabytkowej stolarki

Post autor: zereus »

O to ja mam namiar na firmę, która zajmuje się profesjonalnie renowacją takich starych okien i drzwi. Ta firma to Renowacja Okien Łódź https://renovations.pl/ To doskonali fachowcy z wieloletnim stażem, sprawdźcie sobie zresztą na stronie ich realizacje, odnawiają okna i drzwi w zabytkowych willach, pałacach czy kamienicach. U nas zajęli się renowacją okien w starym budynku i wyszło im to pięknie, zdecydowanie mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Renowacja zabytkowej stolarki

Post autor: Myszka »

Jeśli chodzi o okna to te najlepiej poddać odpowiedniemu serwisowaniu. Taka naprawa okien pcv warszawa może okazać się najlepszym rozwiązaniem. W drodze eksploatacji okna mogą się rozszczelniać i rozregulowywać , dlatego wybór odpowiedniej ekipy może nas uchronić przed kupnem nowych okien -zwłaszcza że chodzi tutaj o zabytkową stolarkę
ODPOWIEDZ