Schody drewniane

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
apollina
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 13:59

Schody drewniane

Post autor: apollina »

Cześć. Czy ktoś z was ma u siebie w domu schody z drewna? Jak wam się spisują? Chciałabym takie zrobić, ale boję się, że będą skrzypieć :) Polecicie jakiegoś dobrego fachowca?
Awatar użytkownika
andrzeja-70
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:29

Re: Schody drewniane

Post autor: andrzeja-70 »

Schody drewniane mają swój urok, drewno pracuje przy każdym kroku ;) Mogę ci polecić modrzew.pl, znają się na drewnie i robią piękne schody do domów.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Schody drewniane

Post autor: tristan »

To ja odsyłam was do sprawdzonego producenta schodów i balustrad na terenie Śląska czyli firmy Schodex http://schodex.com/ Specjalizują się głównie w produkcji schodów drewnianych, także idealnie wam się sprawdzą. My jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni, schody są piękne i solidne.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Schody drewniane

Post autor: marmaj77 »

U nas są schody kręte na słupie, wykonane z połączenia drewna i metalu. Jesteśmy z nich zadowoleni, są solidnie wykonane, wygodne i nie zabierają dużej ilości miejsca. W nowoczesnym stylu wykonała je firma Stalex www.stalex-czaplinek.pl/ Bardzo fajna firma, dobrzy specjaliści i nie przesadzają z cenami.
iguś

Re: Schody drewniane

Post autor: iguś »

A czy ktoś z was może stosował altax impregnat do drewna biały ? pytam, ponieważ szukam czegoś do impregnacji moich schodów zewnętrznych. Tak trafiłam na produkty tej marki i wydają się dobre. Dlatego zastanawiam się, czy nie kupić ich?
ODPOWIEDZ