Sprzątanie ogrodu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Wojciech_82
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 16:42

Sprzątanie ogrodu

Post autor: Wojciech_82 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług zewnętrznej firmy zajmującej się sprzątaniem ogrodów? Ja mam na oku firmę Renova z Bielska-Białej. Przydałby mi się ktoś do wyczyszczenia kostki brukowej.
Awatar użytkownika
flora-61
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 22:27

Re: Sprzątanie ogrodu

Post autor: flora-61 »

Tak się składa, że firmie Renova zlecałam czyszczenie posadzi w Tychach, dokładnie przy siedzibie mojej firmy.. Zdecydowałam się akurat na nich ze względu na pozytywne opinie i oczywiście się nie zawiodłam. Profesjonalizm i dokładność to ich największe zalety.
łezka

Re: Sprzątanie ogrodu

Post autor: łezka »

ja w ogrodzie sama ogarniam porzadki :) w tym roku zamowilam sobie na myjki.com dmuchawe do lisci , powiem wam, ze rewelacja! :)
żad

Re: Sprzątanie ogrodu

Post autor: żad »

Firma Proformula oferuje kompleksowe zaopatrzenie w środki czystości i higieny dla firm instytucji oraz gospodarstw domowych. W ich ofercie znajduje się chemia profesjonalna, chemia gospodarcza. Polecam zapoznać się z ich ofertą, bo naprawdę jest warta uwagi.
jeńka123

Re: Sprzątanie ogrodu

Post autor: jeńka123 »

Do sprzątania ogrodu warto zakupić odpowiednie preparaty i sprzęt. Od siebie mogę polecić sklep internetowy z tego typu produktami https://kopiechigieny.pl/. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnej cenie to ten sklep internetowy będzie idealnym wyborem!
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Sprzątanie ogrodu

Post autor: venduin »

Co do sprzętów ogrodowych to ja polecam z pewnością producenta https://www.alpina-garden.com/pl/ mam od nich kosiarkę spalinową i jestem z niej bardzo zadowolony. W tym roku mam ciekawe pomysły dotyczące aranżacji mojego ogrodu. Trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie z godnie z planem ;)
ODPOWIEDZ