W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?

Post autor: RombPodlaski »

W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?

Post autor: Ignis »

A różnie, wiesz jak planujemy jakiś remont czy przemeblowanie,
to po prostu sprawdzam co tam w popularnych markach mają na przecenach i czy coś mi podpasuje.
Dla przykładu przeglądam gazetki promocyjne, z wyprzedażami itd np na agata meble warszawa - bo tak mam najbliżej,
a wygodnie sobie w necie sprawdzić co i jak i gdzie,
i wtedy też nie musisz się ruszac z domu, tylko dopiero jak już upatrzysz w gazetce coś na fajnej cenie i pasujące do stylu mieszkania.

Ogólnie mebli nie wymieniam często, ale czasem trzeba..
i wtedy - okazyjnie w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?

Post autor: Weronika »

Ja ogólnie mebli do mojego mieszkania staram się zawsze szukać w internetowych sklepach meblowych. Tam zawsze można trafić na atrakcyjne ceny, nawet kiedy nie ma akurat żadnej promocji. Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo ładne i niedrogie zestawy mebli kuchennych w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/26-meble-kuchenne. Czy ktoś z Was miał może okazję robić tam zakupy?
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: W jakich sklepach meblowych czaicie się na promocje?

Post autor: venduin »

A co sądzicie o meblach takich jak https://artdecor24.pl/style/styl-rustyk ... ustykalne/ czyli meblach w stylu rustykalnych? Wyglądają na postarzałe przez przetarcia, spękania i niedomalowania w niektórych miejscach, ale według mnie to działa na plus i dodaje im uroku. Czy urządzilibyście swoje mieszkanie w stylu rustykalnym?
ODPOWIEDZ