Finanse w firmie

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
ciechoslaw1969
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022, 23:19

Finanse w firmie

Post autor: ciechoslaw1969 »

Pytanie przede wszystkim do osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą i mam tutaj na myśli zarówno nieduże, nawet jednoosobowe firmy, jak i większe przedsiębiorstwa. Jak radzicie sobie z kwestiami nierzetelnych kontrahentów? konkretnie z nieopłaconymi fakturami? Zastanawiam się, nad wprowadzeniem u nas czegoś takiego jak faktoring, dla przysłowiowego świętego spokoju.
joaśkaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: joaśkaa »

Nie tak dawno właśnie natrafiłam na kalkulator leasingu . Szczerze mówiąc dzięki niemu można sprawnie określić jakie mogą być koszty wzięcia samochodu w leasing także jest to jednak dosyć duże ułatwienie
Dagmar

Re: Finanse w firmie

Post autor: Dagmar »

Dobrym wyborem w tym momencie będzie również wprowadzenie faktoringu niepełnego, niczym się wtedy nie musisz martwić. Aforti factor nabywa nieprzeterminowane wierzytelności tytułu dostaw i usług co pozwala zapewnić ci szybki i pewny dostęp do środków finansowych
ewkaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: ewkaa »

Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest też jednak leasing . Nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i z tego co widzę to jest ona bardzo atrakcyjna, do tego też usługi są tutaj świadczone na wysokim poziomie
ODPOWIEDZ