jaki dobry tłumacz?

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Dżan_74
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2022, 18:01

jaki dobry tłumacz?

Post autor: Dżan_74 »

Korzystaliście kiedyś z usług tłumacza? Szczególnie interesowałby mnie jakiś sprawdzony tłumacz przysięgły w Warszawie. Będzie mi potrzebny profesjonalny przekład kilku dokumentów z angielskiego no i nie chcę oddawać tego komuś, kto nie zna się wystarczająco na branży, żeby później nie mieć przez to problemów. Jakieś propozycje dla mnie? Byłbym bardzo wdzięczny ;)
Morikon

Re: jaki dobry tłumacz?

Post autor: Morikon »

Niedawno korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to zespół doświadczonych tłumaczy, którzy doskonale radzą sobie z różnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, staranność i profesjonalizm zasługują na wyróżnienie. Nie tylko zapewniają wysoką jakość tłumaczeń, ale też świetną obsługę interesanta oraz atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto szuka solidnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ