Sklep internetowy

O biznesie, zyskach, reklamie i nie tylko. Jak założyć własną firmę, jak efektywnie prowadzić biznes, skąd czerpać informacje o efektywnej księgowości – każda informacja jest na wagę złota.
Baśia

Sklep internetowy

Post autor: Baśia »

Jeśli posiadacie sklepy internetowe dla platformie IAI, to koniecznie przeczytajcie informacje zawarte pod tym adresem https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Znajdziecie tam informacje o tym, że integracja IdoSell z iPłatności daje Twoim klientom możliwość skorzystania z dwóch nowych form płatności ratalnych: iRaty, dedykowanej osobom prywatnym, oraz iLeasing, skierowanej dla firm.
gilś

Re: Sklep internetowy

Post autor: gilś »

Sklepów internetowych jest coraz więcej. Dlatego też coraz częściej korzystamy także z możliwości płatności online. To też bardzo ważne jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa podczas takich płatności. I tak między innymi tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o wszelkiego typu płatności online.
Łucja25

Re: Sklep internetowy

Post autor: Łucja25 »

Ja uwielbiam sklepy internetowe bo mogę tam kupić niemal wszystko i taniej niż w sklepie stacjonarnym. Ostatnio na przykład zamawiałam soczewki kontaktowe na portalu SOCZEWKIKONTAKTOWE.EU Wybrałam ich ze względu na dostępność niemal wszystkich producentów oraz niskie ceny.
marcyś

Re: Sklep internetowy

Post autor: marcyś »

Ja bardzo lubie sklepy internetowe i zakupy bez wychodzenia z domu. Ostatnio trafiłem na taką ofertę tu https://itnes.pl/ To świetnie zaopatrzony sklep komputerowy. Ja mam zamiar kupić dobrej klasy laptopa. Trochę czasu mi zajmie zapoznanie się z cała ofertą i informacjami o różnych markach. Ale zależy mi na sprzęcie który wytrzyma intensywna pracę i będzie się też sprawdzał w pracy w terenie.
Mali_noważ

Re: Sklep internetowy

Post autor: Mali_noważ »

Widzę, że sporo z was tutaj prowadzi swoje sklepy internetowe. Może zatem ktoś z was mi poradzi, czy decydować się na usługę pakowania zamówień klientów w tej firmie http://perfectmeridian.pl/pakowanie-przesylek/. Opinie mają świetne i zdecydowanie przekonuje mnie fakt, że zajmują się oni kompleksowo zarówno pakowaniem, etykietowaniem, jak i wysyłaniem zamówień do klientów. Czy to jest opłacalne? Dzięki za odpowiedzi.
Łucja

Re: Sklep internetowy

Post autor: Łucja »

Ja zastanawiałam się nad zakupem kilku rzeczy z Chin. Znalazłam poradnik na temat import tkanin z chin tam jest wiele informacji o stronach na których warto się zarejestrować i robić zakupy. Opisana jest też rejestracja i wyszukiwanie produktów na tych portalach. Czytałam i dzięki temu wiem co i jak kupować.
Hałas

Re: Sklep internetowy

Post autor: Hałas »

To prawda samo posiadanie sklepu internetowego jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również powinniśmy wiedzieć co nieco na temat samych metod płatności. Bardzo dobrze ten temat opisano w artykule https://poradniki-finansowe.pl/metody-p ... nformacje/ i jestem przekonany, że wielu osobom on sporo wytłumaczy.
Horacy

Re: Sklep internetowy

Post autor: Horacy »

Jeśli prowadzicie sklep internetowy, to warto mieć opcję odroczenia płatności. Mówię to z pozycji klienta, kilka razy już korzystałem z takiej opcji, dokładnie z płatności odroczonej Twisto i jest super sprawa. Coraz więcej sklepów oferuje taką opcję, i klienci chętnie z Twisto korzystają. Największe zalety to to, że gdy spłaci się w terminie to nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. Można płacić w ten sposób bez rejestracji (wtedy na spłate jest do 21 dni) lub zarejestrować konto (wtedy na spłatę jest nawet 45 dni). Wszystko wygodnie, bezpiecznie i bez żadnych haczyków.
ODPOWIEDZ