Naturalna pielęgnacja

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Seweryna_89
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 8:30

Naturalna pielęgnacja

Post autor: Seweryna_89 »

Czy ktoś z was zamiast standardowych wybiera naturalne kosmetyki do pielęgnacji? Powiem wam, że ja stawiam nawet na ekologiczne mydła i zdecydowanie widzę różnicę. Moja skóra wygląda o wiele lepiej, kiedy nie traktuję jej produktami z niepotrzebnymi wypełniaczami w składzie. Też to zauważyliście u siebie?
Awatar użytkownika
Namir
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 18:58

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: Namir »

Moim zdaniem naturalne metody są najlepsze. Ja w większości staram się stosować domowe sposoby na różne problemy skórne. Ostatnio suche łokcie udało mi się zregenerować przy pomocy peelingów z siemienia lnianego oraz okładów z jogurtu naturalnego. Taki sposób znalazłam na blogu mojacera.pl/blog . Naprawdę działa, polecam
ryśka

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: ryśka »

A kojarzycie może sklep Eko Aleja? Ja tutaj kupuję bardzo dobre kosmetyki naturalne. W ogóle odkąd zaczęłam tutaj robić zakupy to kondycja moich włosów i skóry poprawiła się diametralnie. Nie sądziłam, że efekty będą tak wielkie. Widać, że jednak kosmetyki naturalne o dobrym i delikatnym składzie potrafią zdziałać cuda
Sławomir

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym Wam polecić pewną ofertę. W moim przypadku staram się korzystać wyłącznie z kosmetyków naturalnych. Mogę Wam polecić produkty włoskiej firmy Argital, w której ofercie znajdziecie przebarwienia kosmetyki i wiele więcej.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Miłosz0032

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: Miłosz0032 »

Wg mnie najlepiej zapoznać się z ogólną ofertą marek - szczególnie w firmach które zajmują się ich dystrybucją. Jeżeli pójdziecie drogą masową, to dystrybutor kosmetyków jest najlepszą opcją. Wszystkie dobre marki w jednym miejscu, zamawiasz paletę czy dwie i sprzedajesz :) Powodzenia!
mamuśkaja

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: mamuśkaja »

A znacie produkty YOPE? Zobaczcie tę ofertę tu https://www.bee.pl/producent/yope Tu znajduje się mydło, środki czystości, kosmetyki itp. To naturalne produkty, polecane nawet dla wrażliwej cery. A w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Ja bardzo polubiłam żel pod prysznic - kawiat lipy. A też bardzo dobry jest płyn do naczyń - naturalny ogórek. Sprawdżcie sami - warto.
Buśka

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: Buśka »

Jak interesuje was naturalne pielęgnacja to kosmetyki z Bielendy na pewno wam przypadną do gustu :) naprawdę dobre są i mają świetne składy. Mi od razu przypasowały, szczególnie te z serii eco sorbet. Malinowe pachną po prostu obłędnie, ale seria ananasowa też jest niczego sobie
Fiołka

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: Fiołka »

Ja już od ponad roku stosuję wyłącznie kosmetyki naturalne. Kilka firm już przetestowałam, a najbardziej lubie kosmetyki Dushka. Nie tylko są w pełni naturalne, ale także mają fajne kolory i fantastycznie pachną. Firma ma w swojej ofercie kosmetyki do mycia (ciała i włosów), do pielęgnacji (ciała i twarzy), czyli wszystko czego potrzebuję.

denso xu22tt
alicjaa

Re: Naturalna pielęgnacja

Post autor: alicjaa »

A czy wiecie przykładowo jak właściwie też zadbać o swoje pachy? Co dobrego zastosować na podrażnienia pach? Jakby co tutaj https://swederm.com/blog/podrazniona-sk ... draznienie znajdziecie praktyczne porady w tym zakresie....
ODPOWIEDZ