Ulubione perfumy

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
kunegunda_99
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 5:36

Ulubione perfumy

Post autor: kunegunda_99 »

Hej, co sądzicie o kupowaniu markowych perfum? Macie swoje ulubione? Dla mnie oryginalne i dobre perfumy damskie powinny mieć mocny zapach i długo się utrzymywać. Tylko wtedy wiem, że kupiłam porządnej jakości produkt, który na długo mi starczy. Też zaopatrujecie się w takie kosmetyki? Czy jest wam to obojętne, a liczy się głównie przystępna cena?
wesołowska

Re: Ulubione perfumy

Post autor: wesołowska »

Dla mnie liczy się jakość, przede wszystkim trwałość zapachu, dlatego najchętniej i najczęściej wybieram markowe perfumy. Nie powiem abym na cenę nie zwracała jednak uwagi. Jak najbardziej to robię, szukam rabatów i promocji na flakoniki z tzw. wyższej półki. Nie wszystkie oryginalne perfumy są zresztą mega drogie. Jednak z moich ulubionych kompozycji, Calvin Klein Euphoria jest doskonałym tego przykładem, przy czym zawartość buteleczki wystarcza na długo, a fuzja wydobywających się z niej aromatów jest obłędna.
baśka2

Re: Ulubione perfumy

Post autor: baśka2 »

Chyba każda kobieta ma swoje ulubione perfumy, jednak nie zawsze są to perfumy oryginalne, mnie osobiście podobają się tez perfumy różnych firm, które są sprzedawane przez konsultantki. Perfumy damskie, mają szeroką gamę zapachów, jednak ja wole cos delikatnego dlatego te oryginalne są często dla mnie za ostre i nie wierzę, że to po nałożeniu na ciało inaczej czuć, bo ja zawsze czuje ten ostry zapach, a jak mi się nie podobają, to ich nie używam.
ODPOWIEDZ