Własny domek nad morzem

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
pamela_97
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 10:22

Własny domek nad morzem

Post autor: pamela_97 »

Hejka! Chcielibyście mieć kiedykolwiek własny domek gdzieś przy plaży? Powiem wam, że ja od jakiegoś czasu sama przeglądam działki rekreacyjne nad morzem i poważnie myślę o takiej inwestycji. Przynajmniej miałabym gdzie jeździć i gdzie odpocząć od zgiełku miasta. No powiedzcie, czy nie jest to dobre rozwiązanie? :)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Własny domek nad morzem

Post autor: Weronika »

Ja nie mam własnego domku nad morzem, a bardzo lubię jeździć nad Bałtyk na wakacje, więc zazwyczaj szukam sobie jakiegoś fajnego hotelu. W tym roku udało mi się trafić na fantastyczny hotel zalewski w Mrzeżynie. W hotelu tym znajduje się duży Aquapark, strefa Wellness, a także elegancka restauracja. Myślę, że jest to jeden z lepszych hoteli w tych okolicach, więc jeśli zamierzacie się tam wybrać na urlop, to polecam :)
pyśka

Re: Własny domek nad morzem

Post autor: pyśka »

Taki własny domek to mega sprawa, jeśli ktoś ma możliwość, to super. Fajną opcją na taką działkę nad morzem są domki letniskowe z drewna, tutaj na przykład są takie do zamówienia - https://wakodomy.pl/domy-drewniane-domy-letniskowe/, moim zdaniem to bardzo fajna sprawa i przede wszystkim szybka w realizacji ;)
ODPOWIEDZ