Zakłady bukmacherskie

Wątek dla fanów ciekawostek i dzielenia się nieoczywistymi faktami.
Awatar użytkownika
Derwit-69

Zakłady bukmacherskie

Post autor: Derwit-69 »

Cześć! Kto z was interesuje się zakładami bukmacherskimi? Ja dopiero raczkuję w tym temacie, ale chciałbym w przyszłości zostać prawdziwym graczem. Może macie dla mnie jakieś rady? Jak obstawiać, czego unikać? Wszystko wezmę sobie do serca ;)
Awatar użytkownika
myślimir

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: myślimir »

Zanim zaczniesz obstawiać, powinieneś zdobyć podstawową wiedzę. Sporo na temat zakładów bukmacherskich dowiesz się z portalu surebety.pl. To nie tylko typowanie dla frajdy, można na tym naprawdę fajnie zarabiać ;)
Artur Łupan

Post autor: Artur Łupan »

Przede wszystkim według mnie podstawą obstawiania jest legalny bukmacher. Podejmując się obstawiania wyników meczów oraz przebiegu spotkań należy pamiętać, że tego typu gry powinny obowiązywać zgodnie z prawnymi założeniami. Dlatego też zanim podejmuję się typowania jakiegokolwiek spotkania wolę się upewnić, że dana firma działa w sposób w pełni legalny. Największym zaufaniem darzę Etoto, gdzie zdarza mi się od czasu do czasu typować mecze piłkarskie.
Aruś

Post autor: Aruś »

Tak, zakłady bukmacherskie są legalne - trzeba tylko korzystać ze sprawdzonych firm, które umożliwiają obstawianie wspomnianych meczy. Jest nim między innymi portal internetowy https://www.betsson26.com/pl/zaklady-sportowe Obstawiając takie mecze można sobie nieźle zarobić.
Awatar użytkownika
Kamilla36

Post autor: Kamilla36 »

A macie jakieś konkretne ulubione? Ja bym chętnie w jakiś sportowych poobstawiała. Coś nowego dla mnie ;) Kolega namawia mnie na STS. Nawet przy zakładaniu konta wpisuje się kod promocyjny sts żeby otrzymać promocyjny bonus w postaci freebetu. Maksymalnie to chyba 29 zł można zyskać. W sumie fajnie na początek.
Michał

Post autor: Michał »

Ja wam mogę szczerze polecić polskiego bukmachera https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherz ... e/fortuna/ Fortuna może pochwalić się współpracą z aktualnym mistrzem Polski oraz najlepszą drużyną Ekstraklasy. Oni to uczciwy bukmacher mający pozwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce.

star city
Szymonuś12

Post autor: Szymonuś12 »

Wiele osób próbuje swoich sił w bukmacherce bo po prostu lubią pasjonować się wydarzeniami sportowymi. W internecie jest mnóstwo informacji na temat przeróżnych promocji bukmacherskich takich jak bonus na start, dlatego też kliknij tutaj i poczytaj na ten temat.
WiktorŁ

Post autor: WiktorŁ »

Też lubię zakłady bukmacherskie i ważna jest strategia. Można co jakiś czas zmieniać swoją taktykę jeśli chodzi o typowanie, poszukać innego bukmachera. Obstawianie nie jest wcale nudne. Tutaj https://typ-dnia.pl/ można znaleźć sporo artykułów na ten temat i także o aktualnych meczach.
ODPOWIEDZ