gadżety reklamowe

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Lucuś66

gadżety reklamowe

Post autor: Lucuś66 »

Witam, mamy na forum kogoś kto zna się na gadżetach reklamowych i będzie potrafił coś powiedzieć na temat tego jak prawidłowo wybrać gadżet? Widziałem na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/br ... dblaskowe/ fajne breloki odblaskowe. Uważacie, że warto zwrócić uwagę na taki gadżet?
Sylwia Łukaszewska

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Sylwia Łukaszewska »

Kto nie lubi dostawać gadżetów reklamowych... Ja uwielbiam i dlatego zamawiam do swoje firmy dużo gadżetów i obdarowuję ich moich klientów jako gratisy i tym podobne rzeczy. Najczęściej zamawiam czapki z nadrukiem własnym, kominy z tego sklepu https://allsport.net.pl/kontakt/ i powiem wam, że mają naprawdę fajne promocję i mają bardzo fajne pomysły. Druk świetnie się trzyma nawet po wielu praniach , wiem i sprawdziłam bo testuję właśnie komin z polaru i nic się z nimi nie dzieje - logo na swoim miejscu.
wmoi

Re: gadżety reklamowe

Post autor: wmoi »

Ogólnie odblaski są fajne, jako gadżet reklamowy, bo jest funkcjonalny, a my bardzo lubimy właśnie produkty tego typu, które spełniają kilka funkcji naraz. Sami korzystamy przede wszystkim z toreb reklamowych, w które pakujemy zakupy, one przydają się naszym klientom także później. Są to torby papierowe, porządnie wykonane, z naszym logo, które wykonuje nam na zlecenie firma Mer Plus z Sulejówka. Ten producent spisuje się świetnie, zlecenia realizuje terminowo, dba o jakość nadruków, mają korzystne ceny. Opłaca się skorzystać z ich usług.
him

Re: gadżety reklamowe

Post autor: him »

Gadżety najlepiej jest dopasować do charakteru działalności, ale są takie gadżety uniwersalne, które dobrze się sprawdzają bez względu na to. My na przykład korzystamy między innymi z toreb bawełnianych z naszym logo, takich pojemnych, na zakupy. Je i inne nadruki na produktach wykonuje nam drukarnia cyfrowa i offsetowa Intro-Graf https://intro-graf.pl/gadzety-reklamowe/ ze Środy Śląskiej. Oni do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, cenią sobie wysoką jakość usług, co widać po ich realizacjach, polecam.
figarossł

Re: gadżety reklamowe

Post autor: figarossł »

Trzeba wiedzieć, skąd takie gadżety zamówić. Ja po dłuższych poszukiwaniach zadecydowałem o współpracy z FOTOBROM https://www.fotobrom.pl/oferta/ . Na czym polegało ich zadanie? Otóż zapewnili nam fotogadżety w postaci kubków, poduszek, magnesów na lodówkę, toreb na zakupy i co najważniejsze - t shirtów. Staramy się promować nasze usługi na wszelkie, możliwe sposoby co jak widac w tym momencie takze wypalilo i sie sprawdzilo bo ludzie faktycznie sa zainteresowani naszymi uslugami. Polecam!
fórtka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: fórtka »

Zdecydowaliśmy się na wizytówki, które są klasyczną aczkolwiek wciąż skuteczna formą promocji i reklamy. W tym celu zgłoszenie się do https://www.pol-druk.pl/druk-cyfrowy traktowaliśmy priorytetowo. Oferta Pol-Druk wydawała się pod tym względem najatrakcyjniejsza, ich usługi z resztą polecił mi znajomy. Wizytówki są solidne i widoczne gołym okiem a dokładnie na takim efekcie nam zależało, odkąd pamiętam! Także i Ty skup się na tym aspekcie. Właściwy wybór za jeszcze lepszą cenę.
ODPOWIEDZ