Malowanie linii na magazynie

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Malowanie linii na magazynie

Post autor: Monik87 »

Jeśli prowadzicie własny magazyn, to musicie być świadomi tego, że w dużej mierze od Was zależą standardy bezpieczeństwa na hali. W http://malowanielinii.com/ możecie zorganizować malowanie specjalnych linii, dlatego też śmiało tam zajrzyjcie. To bardzo pomoże Wam w zachowaniu zasad BHP.
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: MAYA »

Warto mieć też słupki i kasety z rozwijaną taśmą, które pozwolą wyznaczyć niebezpieczne miejsca. Wówczas ilość wypadków w pracy znacząco się zmniejszy.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: serena »

W magazynie ważne jest wszystko o czym mówicie: bezpieczeństwo, dobre oznakowanie oraz odpowiednio zaprojektowane procesy. budowa magazynu powinna się rozpocząć dopiero po wykonaniu odpowiedniego projektu, który zawiera powyższe aspekty. My zarówno projekt oraz wykonanie zleciliśmy jednej firmie KMC-services https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/. To doświadczona firma, która zna się na magazynowaniu.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 162
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Badaka »

Na pewno ułatwi to poruszanie się po magazynie, jazdę wózków widłowych tak żeby wszystko przebiegało sprawnie i bezpiecznie. O takie rzeczy trzeba zadbać. Tu jeżeli chodzi o malowanie posadzek to na pewno trzeba to odpowiedniej firmie zlecić i też wybierać sprawdzone produkty - profesjonalne do takich zadań farby. Ja już mam sprawdzoną firmę od takich rzeczy, na stronie https://polifarb.lodz.pl/pl/11814-farby-do-posadzek znajdziecie producenta farb, który proponuje także i wiele innych farb, do innych zastosowań również.
Wróbel

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Wróbel »

W naszej firmie bardzo dużą wagę przykłada się do odpowiednich oznaczeń w ramach BHP. Właściciel powiedział kiedyś, że lepiej mieć o jeden znak ostrzegawczy za dużo, niż o jeden za mało. Dodatkowo niedawno wymieniliśmy wszystkie tablice i znaki, ponieważ stare już się trochę poniszczyły. Byłem odpowiedzialny za zakup nowych znaków, mogę wam ułatwić zadanie na przyszłość i polecić sklep https://www.egsystem-sklep.pl/. Można u nich kupić wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego oznakowania różnych pomieszczeń, a do tego mają niezłe ceny.
ODPOWIEDZ