Wypełnianie zmarszczek

Napisz coś o sobie – jak masz na imię, kim jesteś, czego szukasz. Poznajmy się lepiej!
oliwuś93933

Wypełnianie zmarszczek

Post autor: oliwuś93933 »

Pojawiło się u mnie kilka zmarszczek, które są dość głębokie i chciałabym je wypełnić. Możecie polecić mi jakieś fajne miejsca, w których mogłabym z takich zbiegów skorzystać? Sprawdzę wszystkie. Miejscowość nie jest dla mnie ważna. Zależy mi tylko na najlepszych specjalistów.
kaśka0405

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: kaśka0405 »

Jeśli chcesz wypełniać zmarszczki to tylko u specjalisty, który dokładnie sie na tym zna i który poleci naprawdę bardzo fajne rozwiązania. Myślę, że Magiczna Klinika to dobry wybór. Jeśli decyduję się na zabiegi to tylko tam. Fajnie, że działają w różnych miejscach.
aśka00433

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: aśka00433 »

Jak zmarszczki Ci przeszkadzają i w jakiś sposób odbierają Twoją pewność siebie to bez zastanowienia zapisuj się na zabieg! Na pewno efekt Ci się spodoba i poczujesz się lepiej sama ze sobą, a o to w tym wszystkim chodzi. Korzystajcie z Magicznej Kliniki, bo warto!
Żaneta23

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: Żaneta23 »

Zabiegi na zmarszczki wykonywałam moja mama prawie rok temu , aby osiągnąć wymarzony efekt to musiała wykonać serie zabiegów. Wykupiłam jej zabiegi w Bieńkowscy Clinic mają bardzo dobry sprzęt i podchodzą do każdego klienta indywidualnie Wykonują bardzo dużo zabiegów na zmarszczki i nie tylko https://bienkowscyclinic.pl/?s=zmarszczki
ośka

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: ośka »

kaśka0405 pisze: ↑11 maja 2021, 23:36 Jeśli chcesz wypełniać zmarszczki to tylko u specjalisty, który dokładnie sie na tym zna i który poleci naprawdę bardzo fajne rozwiązania. Myślę, że Magiczna Klinika to dobry wybór. Jeśli decyduję się na zabiegi to tylko tam. Fajnie, że działają w różnych miejscach.
zdecydowanie się zgadzam :) sama byłam u nich na wypełnianiu zmarszczek właśnie jakieś pół roku temu, efekt mega :) teraz wzielam sie jeszcze za usta, chce je nieco powiększyć i pani doktor zaproponowała mi kwas hialuronowy :) ide za 2 tygodnie, juz sie doczekac nie mogę :)
KasiaŻŚ90

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: KasiaŻŚ90 »

Moim zdaniem niema nic lepszego na zmarszczki niż kwas hialuronowy. Na zabiegi z wykorzystaniem kwasem hialuronowym chodzę do tego gabinetu https://napodzamczu.pl/cennik-medycyna- ... a/#zabieg2 juz od dwóch lat. Dzięki takim zabiegom w wieku 55 lat niema ani jednej zmarszczki a moja skóra w oku oczu i w newralgicznych miejscach gdzie robią się zmarszczki jest napięta i gładka.
AlicjaDąbrowska

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: AlicjaDąbrowska »

Też uważam, że kwas hialuronowy jest najlepszy na zmarszczki i sama korzystam z takich rozwiązań. Na takie zabiegi zawsze zapisuję się do dr Kasela Medycyna Estetyczna https://drkasela-estetyka.pl/kontakt/ do gabinetu w Katowicach. Zawsze mogę liczyć na miłą obsługę i super rozmowę.
Kometa

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: Kometa »

Najlepiej pójść na konsultację do dobrego lekarza medycyny estetycznej. W Krakowie świetna jest dr Kopycińska, na pewno dobierze odpowiedni rodzaj zabiegu pod potrzeby naszej skóry. Ja miałam jakiś czas temu botox https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/botox/ właśnie na zmarszczki, jestem zadowolona z efektu.
maciak

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: maciak »

A jest tutaj może ktoś, kto zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną i korzysta z jakiś konkretnych hurtowni z takim asortymentem? Gdzie znaleźć można największy wybór jeśli chodzi o asortyment, może na przykład taki regenovue, to dobre miejsce na takie zakupy? Co myślicie?
Mika

Re: Wypełnianie zmarszczek

Post autor: Mika »

Najlepszy do wypełnienia zmarszczek jest kwas hialuronowy Hafiller - http://estivita.pl/. Jest to kwas medyczny występujący w 5 rodzajach. FineLines to stymulator tkankowy przeznaczony do cienkich mimicznych zmarszczek. Pozostałe 4 rodzaje (Derm, Derm Deep, Derm Plus, Sub Skin) to wypełniacze tkankowe, które poradzą sobie nawet z głębszymi zmarszczkami i ubytkami tkankowymi. Niezależnie od rodzaju, Hafiller charakteryzuje się wysoka czystością, jest w nim zastosowany opatentowany system utrzymujący kwas w miejscu podania - co jest bardzo istotne dla dobrego efektu.
ODPOWIEDZ