Eleganckie meble do kuchni

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Nikoleta_94
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2020, 8:51

Eleganckie meble do kuchni

Post autor: Nikoleta_94 »

Szukam inspiracji na urządzenie kuchni w eleganckim stylu. Gdzie polecacie rozejrzeć się za szafkami kuchennymi? Znacie jakichś sprawdzonych producentów mebli lub sklepy?
Awatar użytkownika
Milena1987
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 5:33

Re: Eleganckie meble do kuchni

Post autor: Milena1987 »

Koniecznie sprawdź kolekcję firmy labi.pl. Ich kuchnia Wera to piękny i zarazem bardzo praktyczny zestaw. Jest elegancki i funkcjonalny, czyli właśnie taki jaki być powinien. Mam z tej firmy kilka szafek w łazience i trzeba przyznać, że jakość robi wrażenie.
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Eleganckie meble do kuchni

Post autor: Whitey »

Nikoleta, zajrzyj na stronkę producenta https://polskiemebledokuchni.pl/ . Porządna, polska firma meblowa, specjalizująca się w wyposażeniu kuchni. Ja mam od nich komplet szafek i stół. Jakość świetna, blaty łatwe do czyszczenia, meble wykonanie solidne , wygląd bardzo estetyczny. Co najlepsze, zapłaciłem za ten zestaw naprawdę niewiele, nawet żadnego kredytu nie musiałem brać.

grzawa klinika jednego dnia
ewika

Re: Eleganckie meble do kuchni

Post autor: ewika »

Warto na pewno w takim przypadku zainwestować w odpowiedni blat. Musi nie tylko ładnie się prezentować, ale również być praktyczny. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć na blaty granitowe, które są naprawdę solidne. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto. Wiadomo, że każdy ma inne potrzeby.
Dżony

Re: Eleganckie meble do kuchni

Post autor: Dżony »

Jak najbardziej takie kwestie są bardzo oczywiste, ale dla mnie również same dodatki w kuchni są czymś bardzo ważnym. Muszę przyznać, że ja także jestem zadowolony z kupna chodnika do kuchni https://homecarpets.pl/215-chodniki-do-kuchni który dla mnie jest bardzo ważną sprawą.
ODPOWIEDZ