Gdzie znajdę solidną piłę tarczową?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
kordian
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2019, 8:01

Gdzie znajdę solidną piłę tarczową?

Post autor: kordian »

Potrzebuję solidnej piły tarczowej do warsztatu, żeby była wytrzymała. Możecie polecić mi jakiś model?
Awatar użytkownika
Bolesław-78
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2019, 22:52

Re: Gdzie znajdę solidną piłę tarczową?

Post autor: Bolesław-78 »

Trudno tak polecić konkretny model, bo nie wiem do czego jej potrzebujesz. Ja kupuję na https://katana.com.pl/, mają bardzo duży wybór, więc myślę, ze coś wybierzesz dla siebie.
Kamil ł

Re: Gdzie znajdę solidną piłę tarczową?

Post autor: Kamil ł »

Porządne piły tarczowe do betonu mają w MK-diament https://mk-diament.pl/oferta/pily-tarcz ... do-betonu/. Na stronie znajdziesz wszystkie informacje. Sklep stacjonarny mieści się w Krakowie. Jednak spokojnie zamówisz wszystkie narzędzia bez wychodzenia z domu.
Harry

Re: Gdzie znajdę solidną piłę tarczową?

Post autor: Harry »

Bardzo dobre jakościowo tarcze diamentowe do cięcia betonu, asfaltu itp. od najlepszych światowych producentów ma w swojej ofercie firma Adiam - https://adiam.pl/. Wybor mają ogromny, oferują tarcze zróżnicowane ze względu na właściwości segmentu diamentowego, na sposób łączenia segmentu z dyskiem, wielkość i jakość ziarna diamentowego, skład lepiszcza, kształt slotu, szerokość i wysokość segmentu. Dzięki temu dobierzecie idealna tarczę do waszych potrzeb.
ODPOWIEDZ