kominiarz

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

kominiarz

Post autor: marmaj77 »

jaką firmę kominiarską z Warszawy możecie polecić?
rótynka

Re: kominiarz

Post autor: rótynka »

Wykonanie rutynowej kontroli przewodów kominowych powierzyliśmy do https://www.kominiarz-podlasie.pl/uslugi-kominiarskie . Muszę przyznać, iż całkowicie sprostało to moim wymogom na tym polu. Ciężko było w Białymstoku znaleźć większych fachowców! A kontrole wykazały kilka nieprawidłowości.
mórakami

Re: kominiarz

Post autor: mórakami »

W Gnieźnie przegląd komina zrealizowali dla mnie https://www.kominiarz.gniezno.pl/uslugi i chwała im za to. Temat został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, pozwolił mi na zapoznanie się z ewentualnymi błędami, jakie wykonywałem przy czyszczeniu komina. Całkowicie sprostało to moim wymogom a w dodatku daje wiele radochy.

śruby wymiary normy
gięros

Re: kominiarz

Post autor: gięros »

Ja kłopot z kominiarzem mam już załatwiony. Wpadł do mnie http://www.kominiarz.biz.pl/cennik-r-34.html , który odpowiadał za szczegółową inwentaryzację przewodów kominowych. Było mi to całkowicie potrzebne a jakość na tym polu absolutnie sprostała moim wymaganiom. Na szczęście wszystko jest w porządku!
ODPOWIEDZ