Kredyt, hipoteka - jak się za to zabrać?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Apolinary83
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 7:39

Kredyt, hipoteka - jak się za to zabrać?

Post autor: Apolinary83 »

Witam. Chciałbym w tym roku rozpocząć budowę domu i potrzebuję wziąć kredyt hipoteczny. Chcę znaleźć najlepszą ofertę, więc postanowiłem skorzystać z usług doradcy kredytowego. Znalazłem stronę bbpartnership.pl, wygląda solidnie i rzetelnie, opinie w sieci zachęcają, ale chętnie usłyszę o waszych doświadczeniach z doradcami. Doradzicie?

https://adstanio.pl/darmowa-reklama-w-internecie/
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Kredyt, hipoteka - jak się za to zabrać?

Post autor: venduin »

Ogólnie to jest ciężko w obecnych czasach z pieniędzmi sporo osób potraciło swoje oszczędności i tak teraz ja też musze chyba wspomóc się kredytem tylko nie mam pojęcia z jakiej oferty skorzystać bo jest ich tak wiele, że nie wiadomo jakie sa najlepsze kredyty Kraków co prawda ma sporo instytucji pozabankowych, ale chyba się nie opłaca co?
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Kredyt, hipoteka - jak się za to zabrać?

Post autor: magdi »

Wiadomo, takiego kredytu nie dostaje się w jeden dzień. Dobrze mieć kogoś kto się na tym wszystkim zna, pomoże, doradzi. U mnie też tak było. A, że kredyt zaciągnęłam we frankach to i teraz potrzebuję pomocy. Już działam. Pomaga mi https://cleverstep.pl/ z Poznania. Mają świetnych fachowców znających temat. Mam nawet swojego opiekuna, którego jest do dyspozycji na każdym etapie postępowania. Za analizę umowy kredytowej nie płaciłam. Trzymajcie kciuki.

lgy k
ODPOWIEDZ