Kuchnie Janas

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
felicjana_61
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 8:23

Kuchnie Janas

Post autor: felicjana_61 »

Czy ktoś z was zamawiał może meble z oferty producenta Janas? Realizacje na ich stronie wyglądają naprawdę porządnie, a jak jest z jakością ich wyposażenia w rzeczywistości? Doradźcie mi, czy warto inwestować!
Awatar użytkownika
Sława
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 20:54

Re: Kuchnie Janas

Post autor: Sława »

Marzyły mi się nowoczesne meble do jadalni i postanowiłam zamówić je od firmy Janas. Zarówno wykonanie, jak i wygląd oceniam bardzo wysoko. Zamówienie zostało też całkiem szybko zrealizowane, co jest kolejnym plusem w mojej opinii. Dla mnie rewelacja:)
Cześka

Re: Kuchnie Janas

Post autor: Cześka »

Jak kuchnia to też warto tutaj pomyśleć o jadalni, która spisze się na pewno jak ją dobrze dobierzesz do swoich potrzeb. Widziałam ciekawe propozycje na https://mebel4u.pl/jadalnia . Jak dla mnie to idealne propozycje w dobrej cenie.
Reńka

Re: Kuchnie Janas

Post autor: Reńka »

My zamawialismy białe od Meble Janas i spisuja sie dobrze, nie łapią tak brudu jak nasze wczesniejsze meble (szare na wysoki polysk) i wygladaja elegancko
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Kuchnie Janas

Post autor: irka »

A jadalnie macie w kuchni czy osobne pomieszczenie? ja mam w kuchni stół i muszę wszystkie naczynia trzymać też w szafkach w kuchni, czasami sztuka wszystko poukładać. A jeszcze dokupuję więcej, spodobały mi się bardzo miseczki do zupy w tym sklepie link i jak widzę ich ofertę to pewnie jeszcze nie raz będę składać zamówienie. Mają też świetne meble, jak będę robić remont to chętnie u nich zamówię nowe.
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Kuchnie Janas

Post autor: paczaj »

Co do kuchni i to gdzie zamawiacie takie rzeczy jak tacka dekoracyjna i inne akcesoria tego typu? Bo muszę do siebie je nabyć, ta http://www.sfmeble.pl/c/tace-i-patery-a ... a-jadalnia oferta jest całkiem dobra jak szukałam na własną rękę tego. Chyba że coś innego mi polecacie?
ODPOWIEDZ