Kupno nowego domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
Abdon77
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2019, 19:19

Kupno nowego domu

Post autor: Abdon77 »

Witam. Planuję kupić dom w okolicach Świdnicy i szukam do pomocy profesjonalnego biura nieruchomości. Kogo możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
denis99
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 21:11

Re: Kupno nowego domu

Post autor: denis99 »

Polecam skontaktować się z doexpert.pl. To rzetelna firma, w której pracują sami specjaliści dobrze znający się na nieruchomościach. Oferują pomoc przy negocjacji ceny czy przy staraniu się o kredyt. Według mnie są bezkonkurencyjni.
Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 40
Rejestracja: 03 cze 2020, 0:53

Re: Kupno nowego domu

Post autor: Robert79 »

denis99 pisze: ↑25 maja 2020, 14:54 Polecam skontaktować się z doexpert.pl. To rzetelna firma, w której pracują sami specjaliści dobrze znający się na nieruchomościach. Oferują pomoc przy negocjacji ceny czy przy staraniu się o kredyt. Według mnie są bezkonkurencyjni.
Słyszałem dobre opinie o tej firmie, więc pewnie można z czystym sumieniem ich polecić

----
Odkurzacz centralny
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Kupno nowego domu

Post autor: magdi »

W domku jednorodzinnym już się namieszkałam z rodzicami. Dopóki na studia do Warszawy nie poszłam. Mi znacznie lepiej mieszka się w bloku. W domku trzeba wszystkiego samemu dopilnować, a tak jak teraz to mam zarządcę Per modum i wiele spraw jest po jego stronie. Człowiek nie myśli, nie martwi się, jest wszystko zawsze dopilnowane.
ODPOWIEDZ