Malowanie proszkowe ogrodzenia

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
august
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 21:10

Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: august »

Witam. Mam nowe ogrodzenie i chcę je pomalować przed zamontowaniem, ale nie dam rady zrobić tego sam, bo jest tego sporo. Myślałem o malowaniu proszkowym, to chyba najbardziej efektywna metoda. Kogo polecacie do czegoś takiego? Śląsk.
Awatar użytkownika
Błażena83
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:44

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: Błażena83 »

Koniecznie http://robart.slask.pl/, malowali mi w ten sposób bramę i zrobili świetną robotę.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 162
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: Badaka »

Jeżeli zamawiacie u kogoś ogrodzenie to na pewno ten będzie wiedział gdzie w okolicy jest jakaś lakiernia proszkowa. Warto według mnie tak zabezpieczyć ogrodzenie, żeby wytrwało one przez wiele lat. Również przemyślcie cynkowanie. Ja nie miałam z tym problemu bo wybrałam nowoczesne, bardzo elegancko prezentujące się ogrodzenie gabionowe. Jeżeli zastanawiacie się jeszcze nad wyborem ogrodzenia to sprawdźcie sobie producenta https://betto.pl/ Zajmują się tu też montażem.

https://adstanio.pl/co-to-jest-sitewide/
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: serena »

Czy ogrodzenia betonowe z elementami dekoracyjnymi również należy poddać proszkowaniu? Jestem całkowicie zielona w tym temacie. Szczerze mówiąc, do tej pory myślałam, że wystarczy zamówić. Mam już upatrzone ogrodzenie w firmie Jadar https://www.jadar.pl/produkty/ogrodzenia.html. Mają sporo nowoczesnych propozycji w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
Bukki
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2020, 13:49

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: Bukki »

W tej sytuacji skorzystaj z lakierni proszkowej, w końcu ogrodzenie ma służyć przez lata i będzie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne - mróz, deszcz, śnieg itp. Ja malowałem kilka elementów w lakierni proszkowej pod Warszawą http://vi-kolor.pl/oferta/lakierowanie/ Nie tylko dokładnie kładą farbę, ale też właśnie zabezpieczają malowany materiał przed korozją itp. Dzięki temu kolor dobrze się trzyma, jest też równomiernie rozłożony i co ważne, nawet po latach ekspozycji na słońce nie traci intensywności :)

https://improficiency.com/how-to-build-an-e-commerce-website-from-scratch-in-8-easy-steps/
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 121
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: milla27 »

Dokładnie tak. Lakierowanie proszkowe będzie najlepszym rozwiązaniem. Trzeba tylko wybrać firmę z doświadczeniem. Od siebie mogę zaproponować ich https://colorex.pl/ . Prace wykonują kompleksowo - od przygotowania powierzchni, po transport elementów. Także rzuć okiem, z pewnością będą mogli pomóc.
Kiciuś

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: Kiciuś »

Jeśli szukacie naprawdę bardzo dobrej lakierni proszkowej, to warto zwrócić uwagę na ofertę tej firmy https://gelp.pl Mają oni w swojej ofercie malowanie proszkowe oraz kataforetyczne. Działają od lat i nie mogę o nich złego słowa napisać. Polecam przekonać się na własnej skórze !

hsr cement
DarekŻ

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: DarekŻ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy - Lakiernia Tęcza z siedzibą w Rudzie Śląskiej, która oferuję takie działania jak usług lakierniczych i blacharskich. Firma oferuję również malowanie proszkowe konstrukcji stalowych w wielu kształtach i o różnym przeznaczeniu w bardzo dobrej cenie.
KrystianCiaś

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: KrystianCiaś »

A zerknij tutaj https://www.ocynkownia-ogniowa.pl/lakiernia-proszkowa/ masz tam firmę co zajmuje się malowaniem proszkowym, fajnie tam opisano czym się charakteryzuje ten rodzaj malowania, jakie są kolejne warstwy itd. ogólnie temat mocno wyczerpany i dla kogoś kto nic nie wie na ten temat ale również dla specjalisty.

https://melonstats.com/a-thorough-knowledge-of-everything-about-e-commerce-know-it-better/
siłak23

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: siłak23 »

Dobra i profesjonalna lakiernia proszkowa to https://intercolor.pl/oferta,3,pl.html - wykonali dla mnie malowanie ogrodzenia i byłem bardzo zadowolony! Sprawnie i profesjonalnie, z największą dbałością o szczegóły. Mają dużo doświadczenia i korzystają w swojej pracy z nowoczesnych technologii.
Ałtros

Re: Malowanie proszkowe ogrodzenia

Post autor: Ałtros »

Jeżeli malujemy proszkowo, na pewno do zabezpieczenia tych elementów, które być malowane nie mogą będziemy mogli wykorzystać elementy z silokonu czy tworzyw sztucznych. Takie wyposażenie lakierni oferuje http://www.lapena.pl/. Firma ma dużo doświadczenia, ma produkty dobrej jakości, proste w montażu, skutecznie zabeczpieczające

ściski stolarskie używane
ODPOWIEDZ