Meble loftowe - na zamówienie?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Łuucja

Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: Łuucja »

Witam :) Moi drodzy urządzam właśnie mieszkanie w stylu loftowym i od jakiegoś czasu rozglądam się za meblami w tym stylu, niestety z tych gotowych dostępnych w sklepach nie znalazłam nic ciekawego, rozważam więc by zamówić je na wymiar. Możecie polecić jakiś sprawdzonych producentów? dziękuje!
kaśka77

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: kaśka77 »

też bardzo lubię taki styl industrialny czy loftowy właśnie. Na pewno u polskiego producenta George Azzar zamówisz takie meble i wszystko jest robione właśnie na indywidualne zamówienie i pod wymiar. Ja kupowałam u nich biurko i 2 szafki nocne w tamtym roku :)
fidżka

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: fidżka »

ja też mam biurko z George Azzar. takie kupowanie mebli na wymiar jest super, masz pewność, ze kupujesz coś nietypowego :) a jakośc wykonania ich mebli jest kapitalna, zero niedoróbek itd. i jest jeszcze darmowa dostawa a na meble dostajesz aż 100 lat gwarancji.
Łuucja

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: Łuucja »

bardzo Wam dziękuje dziewczyny za odpowiedzi :) przejrzałam już cała ofertę producenta i zamówiłam :) teraz (nie)cierpliwie czekam na dostawę, już się doczekac nie mogę. chyba najbardziej nowego biurka, które stanie w moim nowym domowym biurze ;D dam znać jak meble już dotrą :)

oregano olejek właściwości
fidżka

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: fidżka »

Łuucja pisze: ↑17 lut 2021, 13:37 bardzo Wam dziękuje dziewczyny za odpowiedzi :) przejrzałam już cała ofertę producenta i zamówiłam :) teraz (nie)cierpliwie czekam na dostawę, już się doczekac nie mogę. chyba najbardziej nowego biurka, które stanie w moim nowym domowym biurze ;D dam znać jak meble już dotrą :)
i jak tam Łuucja meble już dojechały czy jeszcze czekasz? ja ostatnio dawałam namiar do nich swojej przyjaciółce, która zakończyła niedawno budowę domu i teraz wzięła się za jego urządzanie. Wiem, ze zamówiła u nich stół z krzesłami do jadalni, stolik kawowy i coś do sypialni :)
Awatar użytkownika
berta
Posty: 54
Rejestracja: 23 cze 2020, 16:23

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: berta »

Ja mam większość mebli na zamówienie, bo mam dość specyficznych rozmiarów dom. Wszystko jest zrobione w najwyższej jakości i nadal wyglądają dobrze mimo iż są dość mocno użytkowane. Stoły mam z https://dominova.com.pl/stoly-pedrali-cat-132 bo zdecydowanie najbardziej przemawiały do mnie ich modele.

bacopa monnieri skutki uboczne
Łuucja

Re: Meble loftowe - na zamówienie?

Post autor: Łuucja »

fidżka pisze: ↑26 mar 2021, 9:20
Łuucja pisze: ↑17 lut 2021, 13:37 bardzo Wam dziękuje dziewczyny za odpowiedzi :) przejrzałam już cała ofertę producenta i zamówiłam :) teraz (nie)cierpliwie czekam na dostawę, już się doczekac nie mogę. chyba najbardziej nowego biurka, które stanie w moim nowym domowym biurze ;D dam znać jak meble już dotrą :)
i jak tam Łuucja meble już dojechały czy jeszcze czekasz? ja ostatnio dawałam namiar do nich swojej przyjaciółce, która zakończyła niedawno budowę domu i teraz wzięła się za jego urządzanie. Wiem, ze zamówiła u nich stół z krzesłami do jadalni, stolik kawowy i coś do sypialni :)
dojechały! przepraszam, zapomniałam napisać bo miałam sporo pracy ale już Wam wszystko pisze. Jestem zachwycona tym jak te meble wyglądają na żywo, niby miałam mniej więcej ich obraz jak składałam zamówienie ale aż takiego efektu się nie spodziewałam :) ogólnie super, zakupy meeega udane, raz jeszcze dziękuje Wam za namiar!
ODPOWIEDZ