meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: marija80 »

Witajcie :) Niebawem zaczynam urządzać nowe mieszkanie i zastanawiam się gdzie kupić meble ? Pewnie część zakupów zrobię w sieciówkach ale np narożnik chciałabym zamówić bo potrzebuje dość dużego wymiary i chyba w żadnym sklepie stacjonarnym tak dużych mebli nie widziałam :) możecie polecić jakieś sprawdzone firmy ?
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: lulka »

No to witaj w klubie bo jestem dokładnie na tym samym etapie co Ty :) ja przejrzałam już mnóstwo sklepów internetowych i jeśli chodzi o narożnik to będę go zamawiać w Caya Design. Jak lubisz takie meble w stylu italian look to zerknij sobie na ich ofertę :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: yataa »

dziewvczyny ja mam narożnik i 2 fotele wypoczynkowe z Caya Design właśnie i szczerze polecam! Bardzo sprawna realizacja zamówienia bo meble były u mnie po mniej więcej 5 tygodniach a warto zaznaczyć, że wszystko robione jest ręcznie w jednej z polskich manufaktur także jakość prima sort. Wybór modeli spory, sama miałam problem z wyborem konkretnego modelu, w końcu padło na Arezzo :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: marija80 »

dziękuje Wam bardzo dziewczyny za namiar, za chwilę przejrzę sobie ich stronkę. Czy te narożniki mają funkcje spania ? bo nie ukrywam, ze dodatkowe miejsce noclegowe by się przydało.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: yataa »

tak spokojnie mają funkcje spania i dodatkowo jeszcze pojemniki na pościel :) Generalnie Ty jako klient sama sobie wybierasz jakie funkcje ma mieć dany narożnik, niektóre modele jak Arezzo właśnie mają też funkcje relaksacyjne. Ogólnie fajna sprawa a przy tym ceny tych mebli nie są jakoś wysokie.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 39
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:23

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: Tamka »

A nowoczesne fotele wypoczynkowe to gdzie zamawiacie?
Ja mam dość mebli z sieciówek, opatrzyły mi się, po prostu.
Szukam czegoś wyjątkowego, o świetnym designie i z super tkanin.
Gdzie zamawiacie w sieci takie fotele? Podzielicie się sprawdzonymi stronami?
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: marija80 »

yataa bardzo dziękuje :) w tym tygodniu będziemy składać zamówienie, mam nadzieję, że narożnik dotrze do nas jeszcze przed świętami :)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: mleczko90 »

Poszukaj na facebooku na grupie z twojego miasta i tam zapytaj
__________________________
warszawa drzwi aluminiowe
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: yataa »

Myślę, ze jest taka możliwość, a pytałaś przy składaniu zamówienia ? bo to pewnie też zależy od tego jak dużo mają zleceń w tym momencie :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: marija80 »

dzwoniłam, dopytałam i w nastepnym tygodniu narożnik będzie już u nas :) meeeega się ciesze :)
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: MAYA »

A może lepiej postawić na coś całkowicie sprawdzonego? Ja poleciłabym zamówić meble na wymiar w jakimś większym sklepie meblowym, który branżą zajmuje się od lat. Zerknijcie sobie na https://www.meble.pl/na-wymiar/szafy, bo oferta jest całkiem interesująca. Ja sama czekam właśnie na szafę - ma trafić do mnie jeszcze przed świętami!

;)
Awatar użytkownika
domek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:40

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: domek »

Podpinam się pod post yataa, tylko Caya Design https://www.cayadesign.com/ szczególnie jeśli chodzi o sofy, narożniki czy fotele. Bardzo ładne, ręcznie wykonane meble. Mają w sobie dużo elegancji.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: rozmowna »

No dobrze, a może zamiast na wymiar, kupimy mebel, który się rusza? ;P Może troszkę temat spłyciłam, ale, krótko mówiąc, chodzi o takie wyposażenie, które ma ruchome zagłówki, podłokietniki, a nawet siedziska. Tutaj https://www.polipol-international.pl/pl/emotion.html coś takiego znalazłam i nie wyobrażam sobie ich nie kupić.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: meble robione na wymiar - gdzie zamówić ?

Post autor: milla27 »

Nie zamawiam mebli na wymiar, bo w sklepach można znaleźć ciekawe meble. Muszę przyznać, że nigdy nie sądziłam, że jedna bieliźniarka jest w stanie poprawić jakość życia. Ja swoją zamówiłam tutaj https://aurameble.pl/57-bielizniarki. Nareszcie mam więcej miejsca w szafie. Sklep jest niedrogi, a sama bieliźniarka fajne wygląda, a w dodatku była niedroga. Koniecznie zajrzyjcie na tę stronę.
ODPOWIEDZ