Nowy dom Wrocław

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
antonius66
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 21:07

Nowy dom Wrocław

Post autor: antonius66 »

Witam serdecznie. Zdecydowaliśmy się z żoną kupić dom i wyprowadzić się z obecnego mieszkania. Myślimy nad skorzystaniem z pośrednictwa biura Do-Expert. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Polecacie?
Awatar użytkownika
Liliana-67
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:44

Re: Nowy dom Wrocław

Post autor: Liliana-67 »

Agenci z Do-Expert pomogli mi znaleźć idealne mieszkanie we Wrocławiu, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Cały proces z ich udziałem przebiegł bez problemów, zawsze też mogłam liczyć na fachową poradę.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Nowy dom Wrocław

Post autor: magdi »

A nie lepiej postawić na budowę domu? Wtedy będzie taki jak chcemy. Działka w dobrej lokalizacji, dobry projekt i działamy. Sama nie sądziłam, że jest teraz tyle gotowych projektów domów, spośród których można wybierać. Bynajmniej na https://www.mgprojekt.com.pl/ , tam to ze względu na tak różnorodny wybór to decyzja nie jest taka oczywista. Każdy projekt domu jest na swój sposób wyjątkowy. Mi najbardziej podobają się parterowe domy i taki też chcę mieć.

sklep z bongosami
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 128
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Nowy dom Wrocław

Post autor: gadka »

Trzeba przyznać, że deweloperzy starają się sprostać różnym oczekiwaniom klientów. Powstają naprawdę piękne osiedla, przemyślane, z dobrą infrastrukturą. Bardzo ciekawa jest ta oferta: http://groenkonstancin.com/ Sama zastanawiam się nad tym, czy z niej nie skorzystać.
ODPOWIEDZ