Ozdoby do domu

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
helena
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 2:30

Ozdoby do domu

Post autor: helena »

Hej, czym najczęściej ozdabiacie swoje domy i mieszkania? Mnie dopadł ostatnio szał na aniołki drewniane. Właściwie to mam ich naprawdę dużo, ale nie waham się przed kolejnymi zakupami, kiedy trafię na coś, co mi się spodoba. To już chyba uzależnienie :) A wy, lubicie takiego rodzaju dekoracje?
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Ozdoby do domu

Post autor: MAYA »

W dzisiejszych czasach nie ma problemów z zaaranżowaniem pomieszczenia w dowolny sposób, wedle własnych preferencji. Ja na przykład postawiłam na metaloplastykę - dekoracje tego typu idealnie pasują do moich wnętrz, a spory ich wybór znalazłam na stronie https://www.sklep.dastal.com.pl/. Polecam tam zajrzeć jeśli również planujecie zmianę wystroju niektórych pomieszczeń.
tomaszekkkk

Re: Ozdoby do domu

Post autor: tomaszekkkk »

My z żoną lubimy mieć w domu przytulny klimat. Wybieramy wiec dekoracje dodające wnętrzom ciepła. Ostatnio, korzystając z oferty sklepu Indelo kupiliśmy klimatyczne lampiony, drewniany zegar, wiklinowe pudełka oraz tekstylia w beżowym kolorze. Dodatki te wspaniale się prezentują. Oprócz walorów estetycznych wyróżnia je też wysoka jakość. Szczerze polecam zajrzeć do sklepu Indelo. Różnorodność asortymentu pozytywnie Was zaskoczy, każdy znajdzie tu coś w swoim guście.
ODPOWIEDZ