Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem i budową domu, meblami czy ulubionymi roślinami. Radzimy jak urządzić mieszkanie i nie stracić głowy przy remoncie.
Awatar użytkownika
odon
Posty: 36
Rejestracja: 05 sie 2019, 7:18

Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Post autor: odon »

Hej! Co sądzicie o sklepie julomax? Warto tam zakupić podłogi drewniane? Planuję remont i szukam stylowej podłogi, która byłaby jednocześnie dobrej jakości.
Awatar użytkownika
rajmund1962
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:19

Re: Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Post autor: rajmund1962 »

Julomax to bardzo dobrze wyposażony sklep. Kupowałem tam parkiet drewniany i sprawdza się u mnie bardzo dobrze – widać, że jakość parkietu jest wysoka. 
Awatar użytkownika
jaskier
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:35

Re: Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Post autor: jaskier »

Ostatnio zmieniony 29 kwie 2020, 20:21 przez jaskier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Post autor: serena »

Pierwsze słyszę o tej firmie. Gdzie można dostać jej sprzęt? Kilka dni temu wpadł mi w oko nowoczesny mop hizero http://hizero.pl/o-nas/. To urządzenie wielofunkcyjne, które potrafi w jednym czasie odkurzyć, umyć oraz wysuszyć podłogę. Zamówiłam prezentację domową tego sprzętu. Jestem bardzo ciekawa jego możliwości.
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 81
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Podłogi drewniane – gdzie kupić?

Post autor: eleonor34 »

Ja się całkowicie wyleczyłam z podłóg drewnianych. Robiliśmy remont i kładliśmy posadzki kamienne. Rewelacyjnie wyszło . Znaleźliśmy świetną firmę Marmur Dulemba, która zajmuje sie układaniem własnie kamienia, mają ogromny wybór tego surowca. Polecam wszystkim takie podłogi wystarczą na długie lata a moze nawet na całe życie.
ODPOWIEDZ